Учений розказав, як можна очистити воду

22 липня 2013 24
Аспірант Національного університету Сінгапуру провів дослідження та виявив, що шкірку від яблук і томатів можна використовувати як ефективний фільтр для очищення води від важких металів та пестицидів.

Рамакрішна Маллампаті, вчений з Національного університету Сінгапуру, встановив, що шкірка від яблук і томатів може стати ефективним засобом очищення води.

Дослідження, що проводилися протягом двох років, виявили: шкірка яблук, оброблена оксидами цирконію, здатна поглинати аніони фосфатів, хроматів, солей фосфорної та миш’якової кислот, повідомляють іноземні ЗМІ.  

Рамакрішна Маллампаті вирахував, що шкірка від восьми томатів за одну годину практично повністю очищує від іонів важких металів один літр води. Тим часом, третина томатів у світі споживається у вигляді переробленої продукції, що призводить до великої кількості відходів і нераціонального використання.

На думку дослідника, використання шкірки фруктів та овочів у якості своєрідної губки, що вбирає в себе небезпечні для здоров’я з’єднання, може зіграти визначальну роль у забезпеченні доступу до чистої води близько 800 млн. жителів планети.

На відміну від дорогих новітніх технологій, використання подібних біомас буде доступним для всіх країн.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх освітніх подій

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Книжкова полиця

«Педагогічна рада в дошкільному навчальному закладі» від журналу «Практика управління дошкільним закладом»

Електронна книга «Одна голова добре, а педрада — ліпше»

для передплатників е-журналу «Практика управління дошкільним закладом»

Читати книгу© Цифрове видавництво MCFR, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу


  • Ми в соцмережах
×
Будьте в центрі освітянських подій!

Нічого зайвого. Лише те, що потрібно в роботі!

Новини, статті та інші ресурси порталу доступні зареєстрованим користувачам. Будь ласка, авторизуйтеся або зареєструйтеся.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль