Підвищення кваліфікації медичних сестер дошкільних закладів міста Києва та Київської області

17 грудня 2015
125
Середній бал: 5 із 5

Вручення сертифікатів про проходження курсів підвищення кваліфікації старших медичних сестер столиці та області відбулося за участю представників Цифрового видавництва МЦФЕР

Щорічно медичні працівники дошкільних закладів столиці підвищують кваліфікацію в Інституті післядипломної педагогічної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка. Навчання відбувається за кредитно-модульною системою на засадах вільного вибору модулів з фахових дисциплін, з урахуванням професійних потреб.

Цьогоріч з 3 по 16 грудня старші медичні сестри дошкільних закладів прослухали курс лекцій від провідних спеціалістів профільних дисциплін.

16 грудня цикл лекцій для слухачів курсів завершила Катерина Шевчук, науковий співробітник лабораторії популяційного здоров’я Інституту гігієни та медичної екології ім. О. М. Марзєєва, виступивши з доповіддю про результати проведених наукових досліджень щодо:

  • визначення особливостей формування стану здоров’я учнів старших класів залежно від віку дітей під час вступу до першого класу;
  • вивчення рівнів захворюваності дітей залежно від розміщення дошкільних навчальних закладів;
  • вивчення способу життя сучасних дошкільників як важливого чинника впливу на стан їхнього здоров’я.

Також на запрошення Олени Полякової, викладача Київського університету імені Бориса Грінченка, на лекцію до старших медичних сестер завітала Яна Поліщук, головний редактор управлінських видань напряму «МЦФЕР: Освіта». Так, вона презентувала фахове видання для учасників курсів — журнал «Медична сестра дошкільного закладу, а також розповіла про те, як автоматизувати паперову роботу медичних сестер за допомогою КОЗА-ДИСКа «Шаблони документів закладу освіти» — Випуск 2015.2 «Організація харчування», Випуск 2015.3 «Медичне обслуговування».

logo