Учені визначили «трикутник щастя»

17 липня 2013 32
Австралійські психологи визначили так званий «трикутник щастя». На думку вчених, наявність трьох складових забезпечить щасливе життя кожної людини.

Учені з Австралії відкрили секрет щасливого життя. Вони розрахували так званий «трикутник щастя», наявність складових якого є запорукою успіху.

На думку іноземних учених, людині достатньо бути забезпеченою трьома складовими: люблячим партнером, доходом, що відповідає 100 тис. доларів, та соціальною активністю, що спрямовує в житті.

Натомість такі «дрібниці», як зайва вага та стан здоров’я, не можуть перешкодити щастю. Це засвідчили результати досліджень, проведених фахівцями Університету А. Дікіна (Мельбурн, Австралія) під головуванням професора Роберта Каммінса.

Аналіз 29 досліджень, проведених упродовж останніх 12 років, виявив: виключаючи реально важкі захворювання, стан здоров'я сам по собі не входить у «трикутник щастя». Не такими важливими стали й місце проживання, рід занять, наявність або відсутність дітей.

Крім того, професор Роберт Каммінс стверджує, що його дослідження підтверджують: з віком життя покращується.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх освітніх подій

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Книжкова полиця

«Складаємо наказ: 5 хвилин і готово» від журналу «Практика управління дошкільним закладом»

Електронна книга «Організація харчування дітей у дошкільних навчальних закладах»

для передплатників е-журналу «Практика управління дошкільним закладом»

Читати книгу

Розсилка© Цифрове видавництво MCFR, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу


  • Ми в соцмережах