Прийом документів абітурієнтів триватиме до кінця липня

8 липня 2013 22
Вступна кампанія 2013 року розпочалася 1 липня. З цього дня і до 31 липня вищі навчальні заклади України приймають документи від абітурієнтів, які вступають до вишів на основі повної загальної середньої освіти та подають для вступу результати зовнішнього незалежного оцінювання.

У 2013 році абітурієнти мають право подати документи до п’яти вищих навчальних закладів та на три спеціальності в кожному з них, тобто на 15 спеціальностей максимум.

Прийом документів абітурієнтів, які для вступу на навчання мають проходити творчі конкурси у вищих навчальних закладах, закінчується 20 липня. Самі ж творчі конкурси проводитимуть у декілька сесій з 11 липня до 31 липня 2013 року включно.

Прийом документів від осіб, які мають складати вступні іспити у вищих навчальних закладах, закінчується 20 липня. Вступні екзамени триватимуть із 21 липня до 31 липня 2013 року включно.

Прийом документів від усіх інших абітурієнтів, які вступають до вишів на основі повної загальної середньої освіти та подають для вступу результати зовнішнього незалежного оцінювання, закінчується 31 липня.

Рейтингові списки вступників оприлюднюють шляхом їх розміщення на інформаційних стендах приймальної комісії та веб-сайтах вищих навчальних закладів із зазначенням категорій списку. Ці списки мають оновлюватися за внесення змін протягом строку проведення конкурсного відбору — 5–8 серпня.

Після зарахування вступників на бюджетну форму навчання розпочнеться зарахування абітурієнтів на контрактну форму навчання, яке триватиме до 25 серпня 2013 року. Тож 11 серпня 2013 року в кожному виші має з’явитися рейтинговий список для осіб, які рекомендовані для зарахування на навчання на контрактній формі.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх освітніх подій

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Книжкова полиця

«Педагогічна рада в дошкільному навчальному закладі» від журналу «Практика управління дошкільним закладом»

Електронна книга «Одна голова добре, а педрада — ліпше»

для передплатників е-журналу «Практика управління дошкільним закладом»

Читати книгу© Цифрове видавництво MCFR, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу


  • Ми в соцмережах
Упс! Файл доступний лише для зареєстрованих користувачів!

57 секунд на реєстрацію
І Ви отримаєте доступ до:
форм та зразків
фахових статей
найсвіжіших новин галузі
нормативних документів

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
І користуйтеся матеріалами порталу «Педрада»!
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
×
Будьте в центрі освітянських подій!

Нічого зайвого. Лише те, що потрібно в роботі!

Новини, статті та інші ресурси порталу доступні зареєстрованим користувачам. Будь ласка, авторизуйтеся або зареєструйтеся.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль