Побачив світ липневий номер журналу «Практичний психолог: Школа»

3 липня 2013 47
Свіжий номер (№ 7/2013) щомісячного журналу «Практичний психолог: Школа» присвячено темі «Діти групи ризику». Пропонуємо ознайомитися з його змістом.

Липневий номер фахового журналу «Практичний психолог: Школа» на своїх сторінках розкриває проблему роботи з дітьми групи ризику.

У статті «Діти групи ризику» подано загальну характеристику дітей, які входять до групи ризику. Детально розглянуто показники, за якими визначають дітей групи ризику; описано соціальний, особистісний та поведінковий чинники віднесення дітей до групи ризику. Розкрито сутнісні характеристики понять «важковиховувані діти» та «педагогічно-занедбані діти».

«Профілактична та корекційна робота з дітьми­правопорушниками» — розглянуто особливості роботи практичного психолога з дітьми-правопорушниками. Подано семінар-практикум для практичних психологів «Особливості роботи з дітьми-правопорушниками», а також орієнтовну програму призупинення делінквентної поведінки дітей.

У статті «Ліворукі діти: специфіка розвитку та навчання» описано особливості функціонування правої та лівої півкуль головного мозку, зокрема його функціональну, мануальну та сенсорну асиметрію. Вказано на відмінність понять «лівацтво» та «ліворукість», подано основні види ліворукості.

У рубриці «Робоча ситуація» надано рекомендації батькам щодо налагодження контакту з підлітком. Описано можливі варіанти взаємодії батьків з підлітком

Усе це та багато іншої корисної та цікавої інформації читайте на сторінках щомісячного журналу «Практичний психолог: Школа».Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх освітніх подій

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Книжкова полиця

«Педагогічна рада в дошкільному навчальному закладі» від журналу «Практика управління дошкільним закладом»

Електронна книга «Одна голова добре, а педрада — ліпше»

для передплатників е-журналу «Практика управління дошкільним закладом»

Читати книгу© Цифрове видавництво MCFR, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу


  • Ми в соцмережах
×
Будьте в центрі освітянських подій!

Нічого зайвого. Лише те, що потрібно в роботі!

Новини, статті та інші ресурси порталу доступні зареєстрованим користувачам. Будь ласка, авторизуйтеся або зареєструйтеся.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль