Телефонуйте 0 800 212 012, якщо бажаєте передплатити. Усі дзвінки безплатні

Активуйте подарунковий доступ >

Педрада

Відбулася Всеукраїнська нарада з видавцями та авторами навчальної літератури

  • 16 грудня 2015
  • 27

15 грудня 2015 року в Міністерстві освіти і науки України відбулася нарада з видавцями і авторами навчальної літератури та публікацій у фахових періодичних виданнях для фахівців дошкільної освіти

15 грудня 2015 року в Міністерстві освіти і науки України відбулася нарада з видавцями і авторами навчальної літератури та публікацій у фахових періодичних виданнях для фахівців дошкільної освіти.

Участь у заході взяли начальник відділу дошкільної освіти департаменту загальної середньої та дошкільної освіти МОН України Тамара Панасюк, начальник відділу дошкільного розвитку Інституту модернізації змісту освіти Олена Низковська, представники видавництв «Берегиня», «Генеза», «Зірка», «Ранок», «Мандрівець», «Основа», «Підручники і посібники», «Світич», Цифрового видавництва МЦФЕР, Видавничого дому «Школа», а також автори навчальних та навчально-методичних посібників, фахових публікацій.

На нараді обговорили найактуальніші питання, що виникають під час розроблення, видання та використання літератури для дітей дошкільного віку та педагогів дошкільних навчальних закладів. Фахівці МОН України звернули увагу видавців на теми, які варто глибше висвітлити у фаховій літературі наступного року. Зокрема, це питання національно-патріотичного виховання дошкільників, планування освітнього процесу за чинними програмами розвитку дітей, розвитку дітей від народження до трьох років, фінансової грамотності дошкільників, формування у них навичок безпечної поведінки тощо.

Автори — працівники дошкільних навчальних закладів — висловили побажання та зауваження щодо якості та вікової відповідності видань для дітей. На цьому наголосили й фахівці МОН України, зауважили на необхідності фахової експертизи видань як для дітей, так і освітян та батьків. Усі учасники дійшли єдиного висновку — навчальна література та фахова періодика має бути якісною.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх освітніх подій

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь
Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Ми в соцмережах
57 секунд зараз = доступ до документів постійно!

Зареєструйтеся —
і скачуйте все! 
 
Зразки та форми документів закладу освіти, інфографіку, рекомендації експертів...

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І скачаю потрібні файли!
Зареєструюся

До 28 лютого необхідно подати звіт про діяльність ЗДО.

Цього року звіт складають за новою формою.

Скачати нову форму звіту про діяльність ЗДО 
Експерт MCFR Освіта
Сергій Плахотнюк