Оприлюднено «Вимоги безпеки під час навчання з плавання в басейнах загальноосвітніх навчальних закладів»

2 липня 2013 44
У Міністерстві освіти і науки підписано лист № 1/9-457 «Про використання Інструктивно-методичних матеріалів з питань безпеки під час навчання з плавання в басейнах загальноосвітніх навчальних закладів».

Оприлюднено лист від 26 червня 2013 року № 1/9-457 «Про використання Інструктивно-методичних матеріалів з питань безпеки під час навчання з плавання в басейнах загальноосвітніх навчальних закладів».

Документ направлено Міністерству освіти і науки Автономної Республіки Крим, департаментам освіти і науки обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрації та Інститутам післядипломної освіти.

У додатку до листа містяться матеріали щодо збереження безпеки під час проведення уроків плавання, що включають основні вимоги до влаштування плавальних басейнів у навчальному закладі, якості води та основних правил проведення занять у плавальному басейні.

«Ці вимоги поширюються на басейни загальноосвітніх навчальних закладів (далі — навчальний заклад) незалежно від підпорядкування та форми власності, а також можуть бути використані під час навчання з плавання в басейнах іншого підпорядкування», — зазначено у додатку.

Ознайомитися з документом можете за посиланням.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх освітніх подій

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Книжкова полиця

«Складаємо наказ: 5 хвилин і готово» від журналу «Практика управління дошкільним закладом»

Електронна книга «Організація харчування дітей у дошкільних навчальних закладах»

для передплатників е-журналу «Практика управління дошкільним закладом»

Читати книгу

Розсилка© Цифрове видавництво MCFR, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу


  • Ми в соцмережах