Схвалено 15 програм з поглибленим вивченням предметів для 8-9 класів

27 червня 2013 18
27 червня 2013 року на засіданні Колегії Міністерства освіти і науки України схвалено програми з поглибленим вивченням предметів для 8-9 класів загальноосвітніх навчальних закладів.

Сьогодні, 27 червня 2013 року, відбулося засідання Колегії Міністерства освіти і науки України. Директор департаменту загальної середньої та дошкільної освіти виступив із доповіддю «Про затвердження навчальних програм з поглибленого вивчення предметів для учнів 8-9 класів загальноосвітніх навчальних закладів».

Рішенням Колегії МОН схвалено 15 програм з поглибленим вивченням предметів для учнів 8-9 класів загальноосвітніх навчальних закладів: програми з української мови,  української літератури, біології, географії, інформатики, історії (історії України, всесвітньої історії), математики, правознавства, польської мови, російської мови, румунської мови, світової літератури, угорської мови, фізики та хімії.

Для розроблення відповідних програм було створено робочі групи з кожного навчального предмета. Усі програми попередньо обговорено та схвалено на круглих столах, нарадах та семінарах, повідомляє Міністерство освіти і науки.

«З метою збереження наступності та наукової логіки до складу колективів входили ті ж фахівці, що й до колективів з розроблення програм рівня стандарту для загальноосвітніх навчальних закладів», — зазначив доповідач.

Департамент загальної середньої та дошкільної освіти звертався до національно-культурних товариств – молдавських та кримсько-татарських – з приводу включення поглибленого вивчення їхніх мов у 8-9 класах. Ці товариства висловили побажання розробки відповідних програм для 10-х та 11-х класів.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх освітніх подій

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Книжкова полиця

«Педагогічна рада в дошкільному навчальному закладі» від журналу «Практика управління дошкільним закладом»

Електронна книга «Одна голова добре, а педрада — ліпше»

для передплатників е-журналу «Практика управління дошкільним закладом»

Читати книгу© Цифрове видавництво MCFR, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу


  • Ми в соцмережах
×
Будьте в центрі освітянських подій!

Нічого зайвого. Лише те, що потрібно в роботі!

Новини, статті та інші ресурси порталу доступні зареєстрованим користувачам. Будь ласка, авторизуйтеся або зареєструйтеся.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль