text
Педрада

Заохочення та стягнення

  • 16 грудня 2015
  • 40

Саме ця тема висвітлена на сторінках грудневого номера журналу «Практика управління закладом освіти», кожна публікація якого спрямована на те, щоб підказати потрібне рішення професійних проблем, допомогти у повсякденній роботі

У грудневому номері журналу «Практика управління закладом освіти» висвітлено питання заохочення працівників та накладення стягнень на них. У пригоді вам стануть витяги з нормативно-правових документів, покроковий алгоритм оголошення догани працівнику, приклади записів про заохочення у трудовій книжці працівника, пам’ятки, рекомендації.

Переконані, що колектив вашого навчального закладу — це команда однодумців, які вміють і люблять працювати згуртовано задля досягнення спільної мети, підтримуючи та підбадьорюючи одне одного. Та трапляються ситуації, коли необхідно підвищити результативність роботи чи поліпшити атмосферу в колективі. У таких ситуаціях можна застосовувати прийоми командоутворення. Які саме? Дізнайтеся з публікації цього номера журналу.

Згуртуванню працівників також сприятиме застосування у роботі безоплатних онлайн-сервісів. Участь в іграх, створених за допомогою сервісу Kahoot!, допоможе налагодити спілкування та співпрацю педагогів, а також підвищити рівень їх обізнаності в інформаційно-комунікаційних технологіях. Керівнику він знадобиться ще й при плануванні та організації роботи навчального закладу. Про те, як використовувати цей онлайн-сервіс в роботі, читайте у відповідній публікації.

Також зі сторінок грудневого номера журналу ви дізнаєтеся про порядок залучення до розв’язання колективних трудових спорів трудового арбітражу, оплату за заміщення тимчасово відсутнього вчителя, порядок атестації бібліотекаря навчального закладу.

Зауважте, нині усі бюджетні установи знову можуть передплачувати періодичні видання на наступний рік, оплачуючи їх у поточному році. Уряд вніс зміни до пункту 2 постанови Кабінету Міністрів України «Про здійснення попередньої оплати товарів, робіт і послуг, що закуповуються за бюджетні кошти» від 23.04.2014 № 117. Як це зробити, дізнайтеся з відкритої публікації на порталі.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх освітніх подій

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь
Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Ми в соцмережах
Упс! Файл доступний лише для зареєстрованих користувачів!

57 секунд на реєстрацію
І Ви отримаєте доступ до:
форм та зразків
фахових статей
найсвіжіших новин галузі
нормативних документів

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І скачаю потрібні файли!
Зареєструюся
×
Будьте в центрі освітянських подій!

Нічого зайвого. Лише те, що потрібно в роботі!

Новини, статті та інші ресурси порталу доступні зареєстрованим користувачам. Будь ласка, авторизуйтеся або зареєструйтеся.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Читати далі

Характеристика вихователя, який атестується, має сповна охарактеризувати діяльність педагога та її якість. 

Складає характеристику на вихователя директор закладу або ж вихователь-методист.

Щоб полегшити роботу, підготував статтю "Як писати характеристику вихователя до атестації". 

Скачати зразок характеристики 
Головний редактор
Сергій Плахотнюк