Зареєстровано законопроект про релігійну освіту

26 червня 2013
29
Середній бал: 5 із 5

Зареєстровано законопроект № 2340а щодо партнерських взаємовідносин держави, школи і церкви. Метою законопроекту є впровадження духовно-моральних цінностей у навчально-виховний процес.

Представник Президента в парламенті Юрій Мірошниченко та голова Міжфракційного депутатського об’єднання «За сприяння свободі совісті» Ганна Герман зареєстрували законопроект № 2340а, який передбачає закріплення партнерської моделі взаємовідносин церкви та держави.

Відповідно до законопроекту, загальноосвітній заклад може взаємодіяти на партнерських засадах із церквою (релігійними організаціями) у рамках впровадження духовно-моральних цінностей у навчально-вихований процес.

«Взаємовідносини церкви (релігійних організацій) із світськими навчальними закладами будуються на партнерських засадах з метою впровадження духовно-моральних цінностей у навчально-виховний процес, відновлення духовності та моральності українського суспільства, а також виховання підростаючих поколінь у дусі релігійної толерантності та міжконфесійної співпраці», — йдеться у документі.

Батьки або особи, які їх замінюють, можуть ініціювати участь представників церкви у виховному процесі. Вони також мають право приймати рішення щодо участі дитини у конкретних заходах, що проводяться представниками церкви (релігійних організацій).

З документом можна ознайомитися тут.

logo