На дитячі садки Києва чекає перевірка

26 червня 2013
55
Середній бал: 5 із 5

Дитячі садки Києва перевірять на відповідність санітарно-гігієнічним нормам. До 15 серпня буде проведено додатковий інструктаж та атестацію працівників, що забезпечують процес харчування у дошкільних навчальних закладах.

У Києві перевірять усі дитячі садки міста на відповідність санітарно-гігієнічним нормам.

Про це повідомила керівник Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Київської міської держадміністрації Оксана Добровольська.

Загалом на балансі міста перебуває 477 дитячих садків.

Крім того, до 15 серпня для працівників, які займаються організацією процесу харчування у дитячих садках, буде проведено додатковий інструктаж з техніки безпеки та атестацію.

«Зокрема, це стосується комірників, які приймають продукти, кухарів, які готують їжу для дітей, та медичних сестер, які перевіряють якість харчування. До 15 серпня усі ці працівники мають скласти відповідну атестацію на організацію харчування у дитячих садках», — зазначила керівник Департаменту.

Нагадаємо, що перевірки ДНЗ спричинені випадком отруєння дітей у дитячому садку № 455 у Дніпровському районі Києва. 19-20 червня 40 дітей та одного співробітника шпиталізували до інфекційних відділень медзакладів столиці з гострою кишковою інфекцією.

logo