Затверджено показники підготовки спеціалістів ПТНЗ у 2013 році

20 червня 2013 27
Конкурсна комісія з відбору виконавців державного замовлення затвердила показники підготовки робітничих кадрів та молодших спеціалістів у професійно-технічних навчальних закладах у 2013 році.

19 червня 2013 року відбулося перше засідання конкурсної комісії, на якому було затверджено показники підготовки робітничих кадрів та молодших спеціалістів у ПТНЗ у 2013 році.

Члени конкурсної комісії обговорили питання забезпечення ринку праці новими робітничими професіями та внесли пропозиції щодо розширення підготовки кадрів за технологічно складними професіями, повідомляє Міністерство освіти і науки.

Голова конкурсної комісії Євген Суліма запропонував схвалити розподіл обсягів державного замовлення у розрізі кожного навчального закладу, освітньо-кваліфікаційних рівнів та напрямів економічної діяльності.

Представлені показники державного замовлення були затверджені одноголосно. Крім того, департаменту професійно-технічної освіти МОН доручено підготувати наказ щодо затвердження державного замовлення на підготовку спеціалістів у ПТНЗ у 2013 році.

Директор департаменту професійно-технічної освіти МОН В’ячеслав Супрун зазначив, що з державних ПТНЗ України у 2013 році буде випущено 236 тисяч кваліфікованих робітничих кадрів. Посадовець зауважив, що це на 17% більше, ніж у минулому році.

Нагадаємо, що державне замовлення здійснюється відповідно до Порядку формування обсягів підготовки робітничих кадрів за конкретними угодами між навчальними закладами та роботодавцями. У кожному регіоні показники розглядаються на регіональних міжгалузевих радах з питань професійно-технічної освіти.

Заявки на державне замовлення подаються до Міністерства освіти і науки після погодження з державними адміністраціями.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх освітніх подій

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Книжкова полиця

«Педагогічна рада в дошкільному навчальному закладі» від журналу «Практика управління дошкільним закладом»

Електронна книга «Одна голова добре, а педрада — ліпше»

для передплатників е-журналу «Практика управління дошкільним закладом»

Читати книгу© Цифрове видавництво MCFR, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу


  • Ми в соцмережах
Упс! Файл доступний лише для зареєстрованих користувачів!

57 секунд на реєстрацію
І Ви отримаєте доступ до:
форм та зразків
фахових статей
найсвіжіших новин галузі
нормативних документів

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
І користуйтеся матеріалами порталу «Педрада»!
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
×
Будьте в центрі освітянських подій!

Нічого зайвого. Лише те, що потрібно в роботі!

Новини, статті та інші ресурси порталу доступні зареєстрованим користувачам. Будь ласка, авторизуйтеся або зареєструйтеся.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль