Побачив світ червневий номер журналу «Практика управління дошкільним закладом»

20 червня 2013
78
Середній бал: 5 із 5

Зустрічайте свіжий номер щомісячного журналу «Практика управління дошкільним закладом», на сторінках якого ви ознайомитеся з діяльністю педагогічної ради ДНЗ та матеріалами, що стануть у пригоді.

Свіжий номер щомісячного журналу (№ 6/2013) «Практика управління дошкільним закладом» присвячено діяльності педагогічної ради дошкільного навчального закладу. Пропонуємо ознайомитися з його змістом.

У статті «Особливості проведення засідань педагогічної ради» перераховано завдання і повноваження педагогічної ради з метою підвищення ефективності її роботи. Розглянуто організаційні моменти підготовки до засідання педагогічної ради, діяльність голови педагогічної ради під час засідання, обов’язки учасників засідання.

Стаття «Засідання педагогічної ради у формі ділової гри» пропонує читачам ознайомитися з практичними порадами щодо організації засідання педагогічної ради на тему «Формування емоційно-значимої поведінки у довкіллі» у формі ділової гри. Наведено етапи підготовки та проведення засідання педагогічної ради у формі ділової гри. Запропоновано структуру ділової гри під час засідання педагогічної ради, зокрема порядок і правила проведення.

У номері здійснено огляд нормативно-правових документів щодо діяльності педагогічної ради, розглянуто основні функції педагогічної ради, види її засідань. Вашій увазі пропонується пам’ятка щодо інтерактивних методів роботи з учасниками засідання педагогічної ради.

Також ви дізнаєтеся, як підготуватися до засідання, правильно запросити до участі в ньому представників батьківського комітету, піклувальної ради, різних організацій, успішно провести засідання, прийняти конструктивні рішення та проконтролювати їх виконання.

Крім того, у цьому номері журналу подано приклади оформлення документів, що стосуються діяльності педагогічної ради.

Усе це та багато іншої корисної інформації читайте на сторінках щомісячного журналу «Практика управління дошкільним закладом».

logo