Школяр запропонував заміну МРТ

18 червня 2013 14
Сергій Дівянін, учень Малої академії наук, запропонував заміну традиційному магнітно-резонансному томографу. Його розробка, значно дешевша від традиційного МРТ, уже зацікавила німецьку фірму, що спеціалізується на виготовленні медичної апаратури.

Школяр Сергій Дівянін розробив альтернативний спосіб діагностики хребта, значно дешевший за традиційний магнітно-резонансний томограф.

Пристрій є гнучким бандажем, у якому розташовані від 12 до 36 мікроакселерометрів, мікроконтролер, передавач, приймач та радіо кристалічний дисплей. Цей бандаж накладають вздовж хребта на тіло пацієнта.

«Перш за все здійснюється початкове сканування хребта, потім пацієнт виконує задані рухи і здійснюється повторне сканування. Отримані дані порівнюються», — пояснив винахідник.

Дані мікроакселераторів передаються у блок первинної обробки, а далі по радіоканалу або за допомогою стандартного паралельного порту на комп'ютер.

Програмне забезпечення дозволяє побачити стан хребта пацієнта у візуальному режимі. Уся діагностика триватиме кілька хвилин і коштуватиме близько 500 грн.

Наразі школяр планує запатентувати свій винахід. Розробкою вже зацікавилася німецька фірма, що спеціалізується на виготовленні медичної апаратури.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх освітніх подій

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Книжкова полиця

«Педагогічна рада в дошкільному навчальному закладі» від журналу «Практика управління дошкільним закладом»

Електронна книга «Одна голова добре, а педрада — ліпше»

для передплатників е-журналу «Практика управління дошкільним закладом»

Читати книгу© Цифрове видавництво MCFR, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу


  • Ми в соцмережах
×
Будьте в центрі освітянських подій!

Нічого зайвого. Лише те, що потрібно в роботі!

Новини, статті та інші ресурси порталу доступні зареєстрованим користувачам. Будь ласка, авторизуйтеся або зареєструйтеся.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль