Затверджено форму перевірки дотримання санітарного законодавства

14 червня 2013 34
Міністерство охорони здоров’я постановило, що перевірки дошкільних навчальних закладів на дотримання вимог санітарного законодавства мають проводитися тільки з питань, регламентованих Актом перевірки дотримання санітарного законодавства.

Міністерство охорони здоров’я затвердило Уніфіковану форму Акта перевірки дотримання вимог санітарного законодавства в дошкільному навчальному закладі.

Наказ «Про затвердження уніфікованих форм актів, які складаються за результатами перевірок суб’єктів господарювання у частині дотримання вимог санітарного законодавства» № 287 набере чинності 7 липня 2013 року.

Державна санітарно-епідеміологічна служба України здійснюватиме перевірку дошкільних навчальних закладів тільки з питань, регламентованих Актом перевірки дотримання санітарного законодавства.

«Під час здійснення позапланових заходів державного нагляду (контролю) здійснювати перевірку виключно тих питань, що є підставою для здійснення такої позапланової перевірки та які зазначені у відповідному наказі про проведення позапланової перевірки», — йдеться в наказі № 287.

Ознайомитися з Актом перевірки дотримання вимог санітарного законодавства в дошкільному навчальному закладі ви можете за посиланням.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх освітніх подій

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Книжкова полиця

«Педагогічна рада в дошкільному навчальному закладі» від журналу «Практика управління дошкільним закладом»

Електронна книга «Одна голова добре, а педрада — ліпше»

для передплатників е-журналу «Практика управління дошкільним закладом»

Читати книгу© Цифрове видавництво MCFR, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу


  • Ми в соцмережах
×
Будьте в центрі освітянських подій!

Нічого зайвого. Лише те, що потрібно в роботі!

Новини, статті та інші ресурси порталу доступні зареєстрованим користувачам. Будь ласка, авторизуйтеся або зареєструйтеся.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль