Обговорено Концепцію профільного навчання

13 червня 2013 16
12 червня у Міністерстві освіти і науки відбулося засідання робочої групи з розроблення нової концепції профільного навчання. Учасники засідання обговорили пропозиції щодо проекту та узгодили дискусійні питання.

12 червня відбулося засідання робочої групи з розроблення нової Концепції профільного навчання. Нараду було проведено під головуванням заступника Міністра освіти Бориса Жебровського.

Учасники засідання обговорили пропозиції, що надійшли до проекту Концепції, та узгодили дискусійні питання, повідомляє Міністерство освіти і науки.

Робоча група наголосила на необхідності врахування в тексті документа ролі запровадження дистанційного навчання, інклюзивного навчання та закладення можливості навчання за кількома профілями.

Учасники наради відзначили позитивний досвід співпраці шкіл з професійно-технічними навчальними закладами. Визнано вдалою модель організації профільного навчання в ліцеях, які входять до вищих навчальних закладів.

Після громадського обговорення, що триватиме наступні два місяці, проект Концепції профільного навчання буде винесено на розгляд Колегії Міністерства освіти і науки.

Ознайомитися з документом ви можете за посиланням.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх освітніх подій

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією
Скачати листівки

Книжкова полиця

«Педагогічна рада в дошкільному навчальному закладі» від журналу «Практика управління дошкільним закладом»

Електронна книга «Одна голова добре, а педрада — ліпше»

для передплатників е-журналу «Практика управління дошкільним закладом»

Читати книгу© Цифрове видавництво MCFR, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу


  • Ми в соцмережах