Зустрічайте червневий номер журналу «Практика управління закладом освіти»!

12 червня 2013 19
На сторінках свіжого номера (№ 6/2013) фахового щомісячного журналу ви дізнаєтеся про те, як вміло управляти педагогічним колективом. Випуск присвячено діяльності педагогічної ради загальноосвітнього навчального закладу.

Темою свіжого номера журналу є «Діяльність педагогічної ради ЗНЗ». Пропонуємо ознайомитися зі змістом.

У статті «Порядок ведення засідання педагогічної ради» вказано, які питання розглядає педагогічна рада. Зазначено, на що насамперед слід звернути увагу під час підготовки до засідання педагогічної ради. Окреслено обов’язки голови педагогічної ради та учасників засідань педагогічної ради.

«Діагностика готовності педагогічних працівників, учнів та їхніх батьків до інноваційної діяльності» роз’яснює, як колектив навчального закладу може поліпшити якість навчально-виховного процесу. Подано анкету для педагогічних працівників, листок рефлексії з установкою на саморозвиток, анкету для учнів, анкету для батьків.

Стаття «Внутрішньошкільний контроль як управлінська функція» пропонує послідовність дій, якої слід дотримуватися під час планування внутрішньошкільного контролю. У статті охарактеризовано види такого контролю, зазначено, як оформлювати результати вивчення діяльності навчального закладу.

Окрім того, Вашій увазі пропонуються нормативні документи та корисні пам’ятки, які допоможуть організувати проведення педагогічної ради.

Усе це та багато іншої корисної інформації читайте на сторінках щомісячного журналу «Практика управління закладом освіти».Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх освітніх подій

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Книжкова полиця

«Складаємо наказ: 5 хвилин і готово» від журналу «Практика управління дошкільним закладом»

Електронна книга «Організація харчування дітей у дошкільних навчальних закладах»

для передплатників е-журналу «Практика управління дошкільним закладом»

Читати книгу

Розсилка© Цифрове видавництво MCFR, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу


  • Ми в соцмережах