ЗНО з української мови пройшло успішно — спостерігачі

12 червня 2013 23
Громадські спостерігачі незалежного тестування з української мови та літератури задоволені організацією та проведенням ЗНО. Усі учасники тестування були забезпечені зошитами із тестовими завданнями та бланками для відповідей.

Спостерігачі з громадської мережі ОПОРА, які слідкують за дотриманням процедур зовнішнього незалежного оцінювання, задоволені організацією тестування з української мови і літератури.

Спостереження здійснювалося у 16 регіонах України. В організації зазначають, що тестові завдання і тема власного висловлювання не були відомими учасникам ЗНО до початку основних сесій.

Окрім того, усі учасники тестування були забезпечені зошитами із тестовими завданнями та бланками для відповідей, було організовано високий рівень підготовки персоналу, який проводив тестування.

Під час двох сесій з української мови і літератури металодетектори застосовувалися переважно під час технологічних перерв. Однак металошукачі використовувалися нерівномірно.

«Так, прилади застосовувалися на пунктах тестування, де були присутні спостерігачі, у Львівській, Рівненській, Волинській, Івано-Франківській, Харківській областях. У Києві, Черкаській, Донецькій та Луганській областях технологічна перерва взагалі не оголошувалася», — повідомили представники громадської організації.

Спостерігачі зазначають, що позитивним прикладом боротьби з порушеннями є практика одного з пунктів тестування у Дніпропетровську. Перед початком роботи з тестом уповноважена особа попереджала абітурієнтів про можливу перевірку металодетектором і пропонувала тим, хто мав при собі мобільний телефон, покласти його у спеціально відведене місце.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх освітніх подій

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією
Скачати листівки

Книжкова полиця

«Педагогічна рада в дошкільному навчальному закладі» від журналу «Практика управління дошкільним закладом»

Електронна книга «Одна голова добре, а педрада — ліпше»

для передплатників е-журналу «Практика управління дошкільним закладом»

Читати книгу© Цифрове видавництво MCFR, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу


  • Ми в соцмережах