Діти потребують дві склянки молока щодня — вчені

4 червня 2013
43
Середній бал: 5 із 5

У результаті досліджень, що тривали з 2008 по 2010 роки, вчені з Канади з’ясували: дві склянки молока на день гарантують для дитини найвищий рівень вітаміну D, який відповідає за здоров'я кісток.

У результаті проведених досліджень учені з St. Michael's Hospital (м. Торонто, Канада) з’ясували, що у дітей, які вживають дві повні склянки молока щодня, відзначається найвищий рівень вітаміну  D, який забезпечує здоров’я кісток.

Учені уважно дослідили рівень вітаміну D і заліза у 1300 дітей віком від 1 до 5 років. Спостереження тривали з 2008 по 2010 роки. Вони показали, скільки молока потрібно дитині кожного дня.

«Тепер ми знаємо, що кращим варіантом будуть дві чашки на день. При перевищенні цієї дози рівень вітаміну D зростає, що не приносить особливої додаткової користі здоров'ю малюка, а ось запаси заліза скорочуються», — зазначив автор дослідження доктор Джонатон Макгуайр.

Окрім того, вчені з’ясували, що діти з темною пігментацією шкіри в зимові місяці мають понижений рівень вітаміну D. Але науковці не рекомендують збільшувати прийом молока через вірогідність зниження кількості заліза в організмі. У таких випадках вони радять стабілізувати рівень вітаміну D, приймаючи вітамінні добавки.

logo