text
Педрада

Безпека дитини — турбота дорослих

  • 3 червня 2013
  • 110

Наприкінці травня відбувся Всеукраїнський науково-практичний семінар «Формування навичок та вмінь з безпеки життєдіяльності дитини за Базовим компонентом дошкільної освіти», учасники якого обговорили пріоритетні питання та напрями роботи.

В останніх числах травня на базі Чернігівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені К. Д. Ушинського відбувся Всеукраїнський науково-практичний семінар «Формування навичок та вмінь з безпеки життєдіяльності дитини за Базовим компонентом дошкільної освіти».

Організаторами виступили Міністерство освіти і науки України спільно з Державною службою України з надзвичайних ситуацій. У роботі семінару взяли участь науковці, освітяни, зокрема методисти обласних інститутів післядипломної педагогічної освіти, представники обласних навчально-методичних центрів цивільного захисту та безпеки життєдіяльності.

Під час проведення пленарного засідання та круглого столу йшлося про формування життєвої компетентності в контексті Базового компонента дошкільної освіти, пріоритетні напрями цієї роботи, організацію безпеки життєдіяльності дітей у дошкільному навчальному закладі.

Відбувся конструктивний полілог щодо взаємодії методичних служб у межах функціональної підсистеми «Освіта і наука України» єдиної державної системи цивільного захисту з питань безпеки життєдіяльності дітей дошкільного віку.

Під час практичної частини семінару переглянуто різні форми роботи з питань безпеки життєдіяльності дітей в дошкільних навчальних закладах. Зокрема, учасники семінару ознайомилися з роботою дошкільного навчального закладу «Лісова казка» № 58.

Тут відбувся «методичний міст» — спільне засідання міської творчої групи вихователів-методистів дошкільних навчальних закладів та методистів навчально-методичного центру цивільного захисту безпеки життєдіяльності людини в Чернігівській області. Вихованці дитячого садка вправно продемонстрували свої знання та вміння під час практичного заняття «Вирушаємо в похід».                                               

Також було переглянуто тренувальну гру-евакуацію дітей через виникнення пожежної небезпеки в ДНЗ № 32 та спільну діяльність дітей і дорослих, зокрема кінологів, щодо формування навичок безпечної поведінки дітей, навчання їх дій у небезпечних ситуаціях у ДНЗ № 74 м. Чернігова.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх освітніх подій

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь
Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Ми в соцмережах
Упс! Файл доступний лише для зареєстрованих користувачів!

57 секунд на реєстрацію
І Ви отримаєте доступ до:
форм та зразків
фахових статей
найсвіжіших новин галузі
нормативних документів

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І скачаю потрібні файли!
Зареєструюся
×
Будьте в центрі освітянських подій!

Нічого зайвого. Лише те, що потрібно в роботі!

Новини, статті та інші ресурси порталу доступні зареєстрованим користувачам. Будь ласка, авторизуйтеся або зареєструйтеся.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Читати далі

Характеристика вихователя, який атестується, має сповна охарактеризувати діяльність педагога та її якість. 

Складає характеристику на вихователя директор закладу або ж вихователь-методист.

Щоб полегшити роботу, підготував статтю "Як писати характеристику вихователя до атестації". 

Скачати зразок характеристики 
Головний редактор
Сергій Плахотнюк