Телефонуйте 0 800 212 012, якщо бажаєте передплатити. Усі дзвінки безплатні

Активуйте подарунковий доступ >

Педрада

Безпека дитини — турбота дорослих

  • 3 червня 2013
  • 116

Наприкінці травня відбувся Всеукраїнський науково-практичний семінар «Формування навичок та вмінь з безпеки життєдіяльності дитини за Базовим компонентом дошкільної освіти», учасники якого обговорили пріоритетні питання та напрями роботи.

В останніх числах травня на базі Чернігівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені К. Д. Ушинського відбувся Всеукраїнський науково-практичний семінар «Формування навичок та вмінь з безпеки життєдіяльності дитини за Базовим компонентом дошкільної освіти».

Організаторами виступили Міністерство освіти і науки України спільно з Державною службою України з надзвичайних ситуацій. У роботі семінару взяли участь науковці, освітяни, зокрема методисти обласних інститутів післядипломної педагогічної освіти, представники обласних навчально-методичних центрів цивільного захисту та безпеки життєдіяльності.

Під час проведення пленарного засідання та круглого столу йшлося про формування життєвої компетентності в контексті Базового компонента дошкільної освіти, пріоритетні напрями цієї роботи, організацію безпеки життєдіяльності дітей у дошкільному навчальному закладі.

Відбувся конструктивний полілог щодо взаємодії методичних служб у межах функціональної підсистеми «Освіта і наука України» єдиної державної системи цивільного захисту з питань безпеки життєдіяльності дітей дошкільного віку.

Під час практичної частини семінару переглянуто різні форми роботи з питань безпеки життєдіяльності дітей в дошкільних навчальних закладах. Зокрема, учасники семінару ознайомилися з роботою дошкільного навчального закладу «Лісова казка» № 58.

Тут відбувся «методичний міст» — спільне засідання міської творчої групи вихователів-методистів дошкільних навчальних закладів та методистів навчально-методичного центру цивільного захисту безпеки життєдіяльності людини в Чернігівській області. Вихованці дитячого садка вправно продемонстрували свої знання та вміння під час практичного заняття «Вирушаємо в похід».                                               

Також було переглянуто тренувальну гру-евакуацію дітей через виникнення пожежної небезпеки в ДНЗ № 32 та спільну діяльність дітей і дорослих, зокрема кінологів, щодо формування навичок безпечної поведінки дітей, навчання їх дій у небезпечних ситуаціях у ДНЗ № 74 м. Чернігова.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх освітніх подій

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь
Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Ми в соцмережах
57 секунд зараз = доступ до документів постійно!

Зареєструйтеся —
і скачуйте все! 
 
Зразки та форми документів закладу освіти, інфографіку, рекомендації експертів...

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І скачаю потрібні файли!
Зареєструюся

До 28 лютого необхідно подати звіт про діяльність ЗДО.

Цього року звіт складають за новою формою.

Скачати нову форму звіту про діяльність ЗДО 
Експерт MCFR Освіта
Сергій Плахотнюк