Незабаром побачить світ свіжий номер журналу «Практичний психолог: Школа»

31 травня 2013
56
Середній бал: 5 із 5

Червневий номер щомісячного спеціалізованого журналу «Практичний психолог: Школа» присвячено діяльності психологічної служби системи освіти.

Тема червневого числа журналу  — «Діяльність психологічної служби системи освіти». Пропонуємо ознайомитися з його змістом.

У статті «Психологічна служба системи освіти України: специфіка діяльності та особливості її вивчення» читайте про сучасний етап розвитку психологічної служби системи освіти України, про пріоритетне значення удосконалення системи управління її підструктурами, запровадження нових форм та методів роботи з працівниками психологічної служби, які забезпечують комплексний і багатопрофільний психологічний та соціально-педагогічний супровід виховання, навчання і розвитку суб’єктів навчально-виховного процесу. Крім того, у статті подано програму вивчення стану функціонування психологічної служби системи освіти району (міста), яка стане вам у пригоді в професійної діяльності.

Про високі соціально-психологічні та психофізіологічні вимоги до керівника психологічної служби детально читайте у статті «Керівник психологічної служби системи освіти: особистий вимір». А оцінити його роботу допоможе подана у статті психограма менеджера освіти (за Наумом Коломінським).

Нагальною проблемою у першокласників є їхні труднощі під час адаптації до нових умов навчання. Як психологічна служба може попередити шкільну дезадаптацію читайте у статті «Робота психологічної служби району щодо попередження шкільної дезадаптації у першокласників». Тут ви також знайдете рекомендації з профілактики шкільної дезадаптації першокласників для управляння освіти, керівництва ЗНЗ, практичним психологам ЗНЗ, учителям перших класів та батькам першокласників.

Про те, як педагогам та батькам правильно «познайомити» дитину зі школою, щоб вона надалі з задоволенням там навчалася, дізнавайтеся зі статті «Ознайомлення дитини зі школою: поради батькам».

Усе це та багато іншої важливої, актуальної та цікавої інформації дізнавайтеся зі сторінок щомісячного спеціалізованого журналу «Практичний психолог: Школа».  

logo