Презентовано систему моніторингу навчальних закладів

30 травня 2013 34
Представлено нову систему моніторингу діяльності загальноосвітніх навчальних закладів під назвою «Рейтинг». Презентація відбулася під час регіональної наради-семінару керівників та працівників органів управління освітою Волинської області.

Представники Державної інспекції навчальних закладів презентували нову систему моніторингу діяльності загальноосвітніх навчальних закладів «Рейтинг».

Учасниками наради-семінару керівників та працівників органів управління освітою Волинської області було визначено основні заходи щодо залучення шкіл, ліцеїв, гімназій регіону до участі в експерименті щодо її  впровадження, повідомляє Державна інспекція навчальних закладів.

Начальник управління контролю за діяльністю загальноосвітніх і професійно-технічних навчальних закладів Алла Бондар поінформувала присутніх про впорядкування та вдосконалення процедури здійснення державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності.

«З цією метою ДІНЗ України розроблені уніфіковані форми актів перевірок дошкільних, загальноосвітніх, позашкільних, професійно-технічних, вищих навчальних закладів, які містять вичерпний перелік питань для здійснення контролю. З метою недопущення дублювання контролюючих функцій  визначено механізм взаємодії та координації роботи ДІНЗ України і органів управління освітою з питань контролю за діяльністю навчальних закладів. Відповідні накази Міністерства освіти і науки України на сьогодні проходять в установленому порядку процедуру державної реєстрації», — зазначила А. Бондар.

Окрім того, учасники наради-семінару обговорили нові проекти орієнтовних критеріїв оцінювання діяльності дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладів.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх освітніх подій

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Книжкова полиця

«Педагогічна рада в дошкільному навчальному закладі» від журналу «Практика управління дошкільним закладом»

Електронна книга «Одна голова добре, а педрада — ліпше»

для передплатників е-журналу «Практика управління дошкільним закладом»

Читати книгу© Цифрове видавництво MCFR, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу


  • Ми в соцмережах
×
Будьте в центрі освітянських подій!

Нічого зайвого. Лише те, що потрібно в роботі!

Новини, статті та інші ресурси порталу доступні зареєстрованим користувачам. Будь ласка, авторизуйтеся або зареєструйтеся.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль