Телефонуйте 0 800 212 012, якщо бажаєте передплатити. Усі дзвінки безплатні

Активуйте подарунковий доступ >

Педрада

Ю. Павленко пропонує запровадити шкільні служби розв’язання конфліктів

  • 28 травня 2013
  • 18

Уповноважений Президента України з прав дитини Юрій Павленко звернувся до Міністерства освіти і науки з питанням про запровадження шкільних служб розв’язання конфліктів.

Юрій Павленко, Уповноважений Президента з прав людини, виступив зі зверненням до Міністерства освіти і науки щодо запровадження у школах України центрів порозуміння та служб розв’язання конфліктів.

Як повідомляє офіційне інтернет-представництво Президента, одним з таких центрів порозуміння є осередок «Коло друзів» на базі гімназії м. Жмеринка (Вінницька область).

Метою даного центру є врегулювання, розв’язання та вирішення складних відносин між учнями школи, інших конфліктів у школі шляхом примирення, а також консультування дітей, які перебувають у конфлікті з законом та батьків, діти яких виявляють протиправну поведінку, з метою недопущення протиправної поведінки дітей, вчинення дитиною злочину.

За словами Оксани Дацко, керівника центру, протягом року медіаторами було проведено 23 медіації для учнів 3-8 класів. Директор жмеринської гімназії Юлія Когут підкреслила, що жоден учень школи за останні п’ять років не був поставлений на облік міліції у справах дітей.

Уповноважений Президента відзначив результати роботи центру порозуміння та підкреслив важливість профілактики правопорушень дітьми у школі.

«Конфлікти в школах є, були і будуть, кількість звернень до Уповноваженого про конфлікти у школі, про жорстокість у школі зростає. На жаль, не завжди педагогічний колектив здатен самостійно ці конфлікти владнати, а особливо, коли в конфлікті є вчитель і учень. Тому досвід, напрацьований у Жмеринській гімназії, є надзвичайно важливим для всіх інших 20 тисяч шкіл України», — зазначив посадовець.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх освітніх подій

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь
Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Ми в соцмережах
57 секунд зараз = доступ до документів постійно!

Зареєструйтеся —
і скачуйте все! 
 
Зразки та форми документів закладу освіти, інфографіку, рекомендації експертів...

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І скачаю потрібні файли!
Зареєструюся

До 28 лютого необхідно подати звіт про діяльність ЗДО.

Цього року звіт складають за новою формою.

Скачати нову форму звіту про діяльність ЗДО 
Експерт MCFR Освіта
Сергій Плахотнюк