Рівненські школи використовують мультимедійні підручники

21 травня 2013 20
Десять рівненських шкіл навчаються за мультимедійними підручниками. За словами вчителів, це покращує успішність учнів, адже такі книжки містять більше інформації та доступні для всіх бажаючих.

На Рівненщині за мультимедійними підручниками навчаються вже в десяти школах.

Учні 10-го класу хіміко-біологічної спеціалізації Рівненського обласного ліцею вивчають молекули РНК та ДНК. Відтепер учитель може скористатися електронною версією підручника і продемонструвати учням об’ємніші та зрозуміліші зображення.

«Ми вивчаємо реплікацію, дуже добре, щоб була якась наочність. Показати, що куди приєднується. Тобто в дітей формується дійсно уявлення, що відбувається в клітині», —розповіла вчитель біології Оксана Попельницька. 

Рівненський обласний ліцей став одним з десяти загальноосвітніх навчальних закладів регіону, які обладнали мультимедійною технікою. Тут встановили сервер із завантаженим на нього навчальним матеріалом.

Доступ до інтернет-підручників є лише в локальній мережі та внутрішньому Wi-Fi ліцею. Але невдовзі вони можуть стати доступними усім інтернет-користувачам.

Відео дивіться за посиланням.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх освітніх подій

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Книжкова полиця

«Складаємо наказ: 5 хвилин і готово» від журналу «Практика управління дошкільним закладом»

Електронна книга «Організація харчування дітей у дошкільних навчальних закладах»

для передплатників е-журналу «Практика управління дошкільним закладом»

Читати книгу

Розсилка© Цифрове видавництво MCFR, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу


  • Ми в соцмережах