Травневий номер журналу «Практичний психолог: Дитячий садок»

20 травня 2013
36
Середній бал: 5 із 5

Побачив світ травневий випуск журналу «Практичний психолог: Дитячий садок», присвячений темі «Адаптація дітей до нових умов життєдіяльності». Пропонуємо ознайомитися з його змістом.

У свіжому номері щомісячного журналу «Практичний психолог: Дитячий садок» читайте про особливості адаптації дітей до нових умов життєдіяльності.

У статті «Як підготувати дитину до вступу в дитячий садок» роз’яснено причини виникнення у дитини так званого «адаптаційного синдрому» і роль дорослих у його подоланні.

Автор статті «Співпраця з батьками у формуванні психологічної готовності старших дошкільників до школи» дає поради про те, як практичний психолог має мотивувати батьків до занять з дітьми, які має дати знання про форми та зміст цих занять. Окрім того, ви можете ознайомитися з пам’яткою для батьків щодо формування у старших дошкільників позитивного ставлення до школи та з практикумом для батьків «Стежиною батьківської мудрості».

«Імідж та його значення у професійній діяльності педагога» розкриває деталі формування позитивного іміджу педагога. Адже педагоги — це люди, які постійно перебувають під пильною увагою колег та батьків. Тому переоцінити значення правильно сформованого іміджу для спеціаліста цієї професії просто неможливо. У статті описано засідання круглого столу для практичних психологів навчальних закладів міста «Імідж сучасного педагога».

Усе це та багато іншого читайте на сторінках щомісячного спеціалізованого журналу «Практичний психолог: Дитячий садок».

logo