Керівники освітніх управлінь обговорили актуальні питання розвитку освіти

20 травня 2013 25
18 травня 2013 року під головуванням Міністерства освіти і науки України відбулася Всеукраїнська нарада з питань завершення навчального року, літнього оздоровлення та підготовки до нового навчального року. Учасники заходу обговорили актуальні питання розвитку освіти в рамках Року дитячої творчості.

18 травня 2013 року у середній загальноосвітній школі № 104 ім. О. Ольжича Оболонського району м. Києва відбулася Всеукраїнська нарада з питань завершення навчального року, літнього оздоровлення та підготовки до нового навчального року.

У нараді, яка проходила під головуванням Міністерства освіти і науки України (МОН), взяли участь керівництво Міністерства освіти і науки, молоді та спорту АР Крим, директори департаментів освіти і науки, молоді та спорту обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій, повідомляє МОН.

Учасники наради приділили велику увагу проблемі збереження позашкільних навчальних закладів та готовності літніх таборів.

Міністр освіти і науки окремо зупинився на питанні оголошення змісту державної підсумкової атестації (27 травня 2013 року – переказ тексту у 11-х класах, 31 травня 2013 року – диктант у 9-х класах). Дмитро Табачник повідомив, що 27 травня 2013 року відбудеться повна технічна профілактика Концерну радіомовлення, радіозв’язку та телебачення (Концерн РРТ), тобто не буде працювати жоден загальнонаціональний канал.

«Є три варіанти вирішення зазначеного питання: перший — оголошення он-лайн з приміщення Міністерства освіти і науки через мережу Інтернет; другий — через Українське радіо; третій — направити листа і поінформувати в телефонному режимі регіональні підрозділи. Пропоную розумно поєднати перший і другий варіанти. Ми зробимо оголошення через Інтернет та Українське радіо».

Також учасники наради обговорили  питання підготовки до Парламентських слухань на тему «Доступність та якість загальної середньої освіти: стан і шляхи поліпшення», стан готовності загальноосвітніх навчальних закладів до впровадження нового Державного стандарту базової та повної загальної середньої освіти в 5-х класах (вивчення другої іноземної мови та інформатики), проблему забезпечення здобуття дошкільної освіти дітьми з особливими потребами та інші.

 Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх освітніх подій

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Книжкова полиця

«Педагогічна рада в дошкільному навчальному закладі» від журналу «Практика управління дошкільним закладом»

Електронна книга «Одна голова добре, а педрада — ліпше»

для передплатників е-журналу «Практика управління дошкільним закладом»

Читати книгу© Цифрове видавництво MCFR, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу


  • Ми в соцмережах
×
Будьте в центрі освітянських подій!

Нічого зайвого. Лише те, що потрібно в роботі!

Новини, статті та інші ресурси порталу доступні зареєстрованим користувачам. Будь ласка, авторизуйтеся або зареєструйтеся.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль