В Україні запроваджують дистанційне навчання

16 травня 2013
60
Середній бал: 5 із 5

Міністерство освіти і науки України затвердило положення про дистанційне навчання (наказ № 466 від 25.04.2013 р.). Документ визначає основні засади організації та запровадження нововведення у навчальних закладах країни.

Міністерство освіти і науки України (МОН) затвердило нове положення про дистанційне навчання.

Як повідомляє Міністерство освіти і науки України, документ визначає засади організації та запровадження нововведення. Дистанційне навчання визначається як індивідуалізований процес набуття знань на базі  інформаційно-комунікаційних технологій.

Дія положення поширюється на загальноосвітні школи, професійно-технічні, вищі та післядипломні заклади освіти.

У загальноосвітніх школах дистанційне навчання має організовуватися відповідно до робочих навчальних планів за умови їх адаптації до дистанційної форми навчання.

Згідно з Положенням, основною формою організації навчального процесу за дистанційною формою є самостійна робота, навчальні заняття та контрольні заходи. Основними видами навчальних занять є лекції, семінари, практичні заняття, лабораторні заняття, консультації та інші.

Для забезпечення дистанційного навчання учнів, вихованців, студентів, слухачів навчальні заклади зможуть створювати власні веб-ресурси або використовувати інші веб-ресурси.

Ознайомитись із Положенням Ви можете за посиланням.

logo