Побачив світ травневий номер журналу «Практика управління закладом освіти»

15 травня 2013 32
Вийшов друком свіжий номер журналу «Практика управління закладом освіти», у якому приділено увагу особливостям функціонування закладу наприкінці навчального року та проаналізовано групу нормативних документів.

Вийшов друком травневий номер (№ 5/2013)  журналу «Практика управління закладом освіти». Пропонуємо ознайомитися з його змістом. 

У статті «Дистанційна форма навчання в системі післядипломної педагогічної освіти» автор подає перелік фахових навчальних модулів, описано особливості роботи в системі дистанційного навчання, зазначено види та теми випускних робіт слухачів курсів.

Автор статті «Інструктажі з питань охорони праці з працівниками навчальних закладів» подає опис порядку проведення різних видів інструктажів з питань охорони праці. Наведено приклад оформлення титульного аркуша Журналу реєстрації вступного інструктажу з питань охорони праці для працівників, приклад оформлення записів у Журналі реєстрації вступного інструктажу з питань охорони праці для працівників, у Журналі реєстрації інструктажів з питань охорони праці на робочому місці. Вказано вимоги до оформлення та зберігання журналів реєстрації інструктажів.

Стаття «Фінансування ремонту загальноосвітнього навчального закладу» висвітлює умови, за яких можливе здійснення капітального або поточного ремонту навчального закладу.

Усе це та багато іншої важливої, корисної та актуальної інформації дізнавайтеся зі сторінок щомісячного спеціалізованого журналу «Практика управління закладом освіти».  Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх освітніх подій

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Книжкова полиця

«Педагогічна рада в дошкільному навчальному закладі» від журналу «Практика управління дошкільним закладом»

Електронна книга «Одна голова добре, а педрада — ліпше»

для передплатників е-журналу «Практика управління дошкільним закладом»

Читати книгу© Цифрове видавництво MCFR, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу


  • Ми в соцмережах
×
Будьте в центрі освітянських подій!

Нічого зайвого. Лише те, що потрібно в роботі!

Новини, статті та інші ресурси порталу доступні зареєстрованим користувачам. Будь ласка, авторизуйтеся або зареєструйтеся.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль