Жорес Алфьоров наполягає на створенні Міністерства освіти

13 травня 2013 17
Жорес Алфьоров заявив про необхідність створення Міністерства освіти Російської Федерації. На його думку, покращення якості шкільної освіти допоможе у боротьбі із псевдонауковими уявленнями.

Жорес Алфьоров, ректор Академічного університету Санкт-Петербурга та кандидат у президенти Російської академії наук (РАН) впевнений, що на сьогодні вкрай необхідно знову створити Міністерство освіти.

Про це він заявив на зустрічі з ученими в Новосибірську.

«З моєї точки зору, потрібно повернутися, щоб у нас було Міністерство освіти, яке займалося б шкільною освітою, тому що шкільна освіта має таку величезну специфіку, таке величезне значення», — зазначив академік.

Жорес Алфьоров впевнений, що низька якість середньої освіти сприяє поширенню псевдонаукових тверджень та уявлень. Проблема хорошої шкільної підготовки є ключовою, впевнений лауреат Нобелівської премії.

Нагадаємо, що на сьогодні функціонує об’єднане Міністерство освіти і науки РФ — федеральний орган виконавчої влади, що опікується питаннями розвитку освітньої та наукової діяльності.



Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх освітніх подій

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією
Скачати листівки

Книжкова полиця

«Педагогічна рада в дошкільному навчальному закладі» від журналу «Практика управління дошкільним закладом»

Електронна книга «Одна голова добре, а педрада — ліпше»

для передплатників е-журналу «Практика управління дошкільним закладом»

Читати книгу



© Цифрове видавництво MCFR, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу


  • Ми в соцмережах