Всесвітній біг заради гармонії

10 травня 2013 25
Всесвітній біг заради гармонії — це міжнародна естафета, започаткована з метою поширення ідеалів толерантності, дружби і гармонійного співіснування народів у світі.

Всесвітній біг заради гармонії проводять у понад 100 країнах світу. Символом гармонії і єднання є факел, який бігуни передають один одному із рук в руки.

Учасником естафети може стати кожен, адже вік і фізична підготовка не мають значення. Кожен може пронести факел кілька кілометрів або кілька кроків маршрутом естафети чи просто потримати його з думкою про мир, гармонію і взаєморозуміння у світі.

Також Всесвітній біг заради гармонії пропагує здоровий спосіб життя і соціальну активність. Особливу увагу приділяють залученню дітей, юнацтва і молоді до активних занять фізичною культурою і спортом.

В Україні Всесвітній біг заради гармонії проводять з 1991 року. За цей час його учасники подолали понад 48000 км у всіх областях нашої країни. Факел тримали у руках близько 310000 наших співвітчизників. Обов’язково учасники Всесвітнього бігу заради гармонії відвідують дитячі садки, школи і табори відпочинку — тоді і діти мають можливість пронести факел.

Організатори естафети в Україні своєю метою також вважають налагодження дружніх стосунків, порозуміння і взаємоповаги між жителями різних регіонів країни.

Цього року учасники європейської команди Всесвітнього бігу заради гармонії стартували 23 лютого у Португалії. Європейська частина всесвітньої естафети охоплює 45 країн із загальною довжиною маршруту 24000 км та фінішує 8 жовтня у столиці Австрії Відні.

Бігуни української команди супроводжуватимуть європейську команду з 7 по 10 липня теренами Одеської області від кордону з Молдовою до кордону з Румунією.

Українська команда рухатиметься далі Одеською, Миколаївською, Кіровоградською, Черкаською, Київською, Житомирською, Рівненською і Волинською областями та фінішує у Луцьку 28 липня. Цього року протяжність маршруту естафети в Україні становить близько 1500 км, тривалість — 22 дні.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх освітніх подій

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Книжкова полиця

«Педагогічна рада в дошкільному навчальному закладі» від журналу «Практика управління дошкільним закладом»

Електронна книга «Одна голова добре, а педрада — ліпше»

для передплатників е-журналу «Практика управління дошкільним закладом»

Читати книгу© Цифрове видавництво MCFR, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу


  • Ми в соцмережах
×
Будьте в центрі освітянських подій!

Нічого зайвого. Лише те, що потрібно в роботі!

Новини, статті та інші ресурси порталу доступні зареєстрованим користувачам. Будь ласка, авторизуйтеся або зареєструйтеся.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль