10 причин розпочати займатися спортом вже сьогодні

7 травня 2013
71
Середній бал: 5 із 5

Не секрет, що більшість із нас — не спортсмени-чемпіони, а звичайні люди. Проте здоровий спосіб життя нам імпонує, активне дозвілля — надихає, і це повільно, але впевнено наближає нас до спорту.

Як фізкультура та спорт впливає на життя? Чому надзвичайно важливо постійно підтримувати гарну фізичну форму? Чому починати заняття необхідно вже сьогодні?

Отже, 10 причин розпочати тренування            

1. Фізичні вправи тренують м'язи, силу, витривалість організму, поліпшують систему кровообігу, тобто позитивним чином впливають на імунітет, стан здоров'я, молодість і красу, зберігають здатність до праці й активного способу життя на довгі роки.

2. Тренування та загартування організму дають змогу легко долати значні не лише фізичні, а й психічні та інтелектуальні навантаження, труднощі, проблеми, що спіткають нас на життєвому шляху.

3. Активність на свіжому повітрі є надзвичайно корисною: зміцнюються м'язи та тканини організму, мозок насичується киснем, знімається напруження, заспокоюються нервові центри, нормалізується дихання. Намагайтеся бувати на свіжому повітрі щодня не менше години, і тоді Ви забудете такі слова, як «безсоння», «депресія», «стреси» і навіть «ліки»!

4. Фізкультура та спорт корисні людям інтелектуальної праці. Вони часто ведуть «сидячий» спосіб життя, що призводить до різних деформацій скелета й хребта, зниження інтенсивності обміну речовин і внаслідок — зайва вага, серцева недостатність. Фізкультура та спорт допоможуть завжди бути в тонусі.

5. Завдяки спорту в людині розвивається відповідальність, формується звичка працювати на совість.

6. Займаючись фізкультурою, ми відкриваємо в собі нові можливості, пізнаємо раніше невідомі глибини психології та філософії. Спорт формує вміння завершувати розпочаті справи, проходити шлях до кінця і ставити на фініші ефектну крапку.

7. Спортивні підтягнуті люди легше переносять хвороби, адже вміють вчасно мобілізувати додаткові ресурси організму. Треновані — це захищені. Чого варте хоча б вміння правильно падати?

8. Відвідування спортивних секцій, гуртків, тренажерних залів, басейнів тощо — це спілкування, зв'язки, знайомства і дружба врешті-решт. Хобі згуртовує, єднає! Не дарма сильні світу цього є членами гольф-клубів і грають, щонайменше, у великий теніс.

9. Ігрові види спорту (баскетбол, волейбол, футбол, хокей тощо) формують бойовий і командний дух, удосконалюють ситуативне мислення, завдячуючи якому закріплюються вміння швидко приймати рішення, адекватно й оперативно реагувати на нестандартні ситуації.

10. Не припиняє діяти і принцип гармонійного розвитку особистості. Якщо людина освічена, інтелігентна й вихована та при цьому ще й у прекрасній фізичній формі, то вона буде завжди і всюди потрібною та успішною!

Усе це та багато іншої важливої, корисної та актуальної інформації дізнавайтеся зі сторінок щомісячного спеціалізованого журналу «Медична сестра дошкільного закладу».

logo