-

Незабаром побачить світ травневий номер журналу «Медична сестра дошкільного закладу»

30 квітня 2013
73
Середній бал: 5 із 5

Тема свіжого номеру журналу «Медична сестра дошкільного закладу» (№5/2013) — «Зміни в організації харчування дітей».

Незабаром побачить світ свіжий номер (№ 5/2013) журналу «Медична сестра дошкільного закладу». Пропонуємо ознайомитися з його змістом.

Важливі зміни в житті країни передбачають адаптування законодавства до нових вимог часу. Інструкція з організації харчування дітей в дошкільних навчальних закладах довгий час потребувала коригування. З огляду на це, внесення змін до даного нормативного акта є важливою подією для працівників дошкільних закладів. На шпальтах професійного видання розміщено детальне роз'яснення цих змін, яке неодмінно стане у пригоді у вашій роботі.

Не менш важливим є питання змін розміру заробітної плати медичних працівників дошкільних закладів. Ухвалено рішення про підвищення з 1 січня 2013 року посадових окладів працівників бюджетної сфери, оплату яких здійснюють на основі Єдиної тарифної сітки. У свіжому номері журналу «Медична сестра дошкільного закладу» ви дізнаєтеся, як здійснюватимуть оплату праці медичних працівників і перерахунок заробітної плати за січень — березень 2013 року.

Трапляються ситуації, коли під час прийняття дитини до дошкільного навчального закладу, батьки надають працівникам закладу неповну інформацію про наявні в дитини захворювання. Необізнаність вихователів та медичних працівників може призвести до непередбачуваних наслідків. Для читачів на шпальтах видання подано розгорнуту юридичну консультацію з цього важливого питання.

Усе це та багато іншої важливої, корисної та актуальної інформації дізнавайтеся зі сторінок щомісячного спеціалізованого журналу «Медична сестра дошкільного закладу».

logo