В Україні планують створити банк інтелектуальних досягнень

30 квітня 2013
49
Середній бал: 5 із 5

Міністерство освіти і науки України ініціює реалізацію Президентської програми для найталановитіших дітей «Інтелектуальне майбутнє України», що спрямована на підтримку обдарованої учнівської молоді.

За підтримки Міністерства освіти і науки України (МОН) стартує Президентська програма для найталановитіших дітей «Інтелектуальне майбутнє України», повідомляє Урядовий портал.

Згідно з наказом МОН від 26.04.2013 № 467, до 15 вересня 2013 року Інститут інноваційних технологій і змісту освіти має створити банк інтелектуальних досягнень (винаходів, творчих проектів та наукових здобутків дітей).

До 1 вересня Інститутом інноваційних технологій і змісту освіти спільно з Національною академією педагогічних наук будуть розроблені положення про експертну раду для визначення найкращих досягнень учнівської молоді.

Крім того, департаментом вищої освіти МОН будуть внесені зміни до Умов прийому до вищих навчальних закладів у 2014 році в частині уточнення переліку пільгових категорій вступників.

«Ми започаткуємо для найталановитіших дітей програму «Інтелектуальне майбутнє України», надамо їм додаткові умови і можливості для реалізації своїх талантів», — зазначив Президент України Віктор Янукович.

logo