На Сумщині діє програма «Дитячі меблі Лебединщини»

27 квітня 2013
45
Середній бал: 5 із 5

У Сумській області реалізовується регіональна програма, спрямована на забезпечення освітніх закладів дитячими меблями. Її здійснення планується до 2015 року.

Сумщина вирішує проблему забезпечення освітніх закладів регіону дитячими меблями.

В області діє спеціальна програма «Дитячі меблі Лебединщини». Її здійснення планується до 2015 року.

Вже на сьогодні дитячими меблями забезпечили низку сільських закладів освіти, про що повідомила начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Людмила Дудченко.

Зокрема, за кошти обласного бюджету було придбано 5 комплектів дитячих меблів (5 столів та 20 стільців) на суму 5,5 тис. грн. для Межирицького  дитячого дошкільного закладу «Берізка», по 5 шаф для роздягальні для Бишкінського та Московськобобрицького НВК на загальну суму 12,5 тис. грн. За кошти Рябушківської сільської ради для дошкільників місцевого навчального закладу придбано 10 двохярусних ліжок, 11 столів, 36 стільців на суму 19,8 тис. грн.

Програма забезпечила Василівський ясла-сад  «Дзвіночок» дитячими меблями на суму 11,5 тис. грн.; за рахунок позабюджетних надходжень — Будильський НВК (на 4,0 тис. грн.), Павленківський НВК (на 1,1 тис. грн.), Межиріцький ДНЗ «Берізка» (на 8,0 тис. грн.).

Виконання зазначених заходів програми дозволило забезпечити дошкільні навчальні заклади меблями, які відповідають віковим параметрам дітей та гігієнічним вимогам. Це сприяє створенню належних умов для виховання дітей у дошкільних навчальних закладах.

logo