Близько третини українців виступають за школи при церквах

24 квітня 2013 24
Дослідження, проведене соціологічною службою Центру Разумкова, виявило, що близько 32% українців підтримують ідею функціонування шкіл при церквах. Серед опитаних найбільш прихильно до неї поставилися віряни західних та східних областей України.

23 квітня 2013 року соціологічна служба Центру Разумкова презентувала результати дослідження ставлення українців до ідеї функціонування шкіл при церквах.

Оприлюднення даних відбулося під час круглого столу на тему «Релігія і влада в Україні: проблеми взаємовідносин». Опитування було проведено 28 лютого — 6 березня. У ньому взяли участь 2010 респондентів у всіх регіонах України. Теоретична похибка вибірки — 2,3%.

Згідно із дослідженням, кількість громадян, які підтримують ідею надання церквам права заснування освітніх закладів, зменшилася на 7 %, порівняно з даними 2010 року, і в 2013 році становить 32 %. Найбільша частка прихильників цього належить жителям західних областей (50 %), а  найменша — мешканцям південних (20 %). Що стосується центральних та східних регіонів країни, то дані розподілились відповідно 28% та 32 %. 

Серед віруючих підтримка цього питання становить 38%, а серед невіруючих — 11%.

Опитування виявило, що серед тих, хто підтримує право церков і релігійних організацій на заснування загальноосвітніх шкіл, переважна більшість належить до УГКЦ та «інших конфесій» (по 52 %). Також значним є відсоток прихильників, які представляють УПЦ Київського патріархату.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх освітніх подій

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Книжкова полиця

«Педагогічна рада в дошкільному навчальному закладі» від журналу «Практика управління дошкільним закладом»

Електронна книга «Одна голова добре, а педрада — ліпше»

для передплатників е-журналу «Практика управління дошкільним закладом»

Читати книгу© Цифрове видавництво MCFR, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу


  • Ми в соцмережах
×
Будьте в центрі освітянських подій!

Нічого зайвого. Лише те, що потрібно в роботі!

Новини, статті та інші ресурси порталу доступні зареєстрованим користувачам. Будь ласка, авторизуйтеся або зареєструйтеся.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль