У Львові відбудеться міжнародний дитячий фестиваль

17 квітня 2013
28
Середній бал: 5 із 5

17 — 19 травня 2013 року у Львові відбудеться VII Львівський міжнародний дитячий фестиваль, який має на меті залучити до участі дітей та підлітків різних вікових і соціальних категорій до всіх видів розвиваючої активності.

Незабаром відбудеться VII Львівський міжнародний дитячий фестиваль, у якому візьмуть участь понад 1500 дітей.

Як повідомляє Урядовий портал, день відкриття (17 травня) розпочнеться з параду учасників у костюмах улюблених літературних героїв, а також дитячих творчих колективів у супроводі ростових ляльок та духового оркестру. У подвір’ї Палацу мистецтв відбудеться вручення нагород переможцям конкурсу костюмів.

На учасників чекає Фестиваль дитячого читання «Книгоманія», спрямованого на популяризацію читання серед дітей та підлітків. Школярі спілкуватимуться з відомими людьми та братимуть участь у цікавих заходах.

Організаторами заплановані зустрічі з дитячими авторами України, Польщі, Білорусі, Великої Британії та Швейцарії, літературні читання та автограф-сесії. Так, відомими гостями фестивалю є Іан Вайброу (Велика Британія), Йоанна Ягелло (Польща), Сашко Лірник, Мар’яна Савка, Роман Скиба та інші.

На фестивалі буде підбито підсумки дитячого конкурсу «Найкращий читач України» та нагороджено його переможців. Також відбудуться акції «Книжка від зірки», «Ніч у бібліотеці», літературні квести, тренінг з промоції читання серед дітей та молоді в межах міжнародного проекту Book Platform та ряд інших заходів.

Детальна інформація та контактні дані організаторів за посиланням.

logo