Телефонуйте 0 800 212 012, якщо бажаєте передплатити. Усі дзвінки безплатні

Активуйте подарунковий доступ >

Педрада

В Україні відбувся конкурс з нейронаук!

  • 12 квітня 2013
  • 38

28 березня 2013 року у Донецьку в межах Всеукраїнської біологічної олімпіади серед учнів відбувся конкурс з нейронаук "Нейро-2013", участь у якому взяли 65 юних біологів з різних регіонів України.

Конкурс "Нейро-2013" є складовою частиною Міжнародного змагання International Brain Bee Competition, заснованого в американському університеті штату Меріленд (США) у 1998 році. Конкурс проводять у 26 країнах світу під егідою провідних університетів та товариств нейронаук. Мета проведення конкурсу — мотивування учнів до вивчення нервової системи, зацікавлення майбутніх дослідників і лікарів проблемами дослідження головного мозку та лікування неврологічних захворювань.

Організаторами "Нейро-2013" в Україні стали Громадська організація "Ноосфера" та Українське товариство нейронаук за підтримки Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

 

Учасникам конкурсу запропонували виконати різнопланові завдання щодо будови та функціонування нервової системи людини, а також найбільш поширених неврологічних хвороб.

Журі, під керівництвом доцента Навчально-наукового центру "Інститут біології" Київського національного університету, кандидата біологічних наук Наталії Скрипник, нагородило кращих учасників дипломами та пам'ятними подарунками. Абсолютним переможцем стала учениця Української гімназії № 1 м. Івано-Франківська — Ірина Репетило, яка у вересні 2013 року братиме участь у Міжнародному конкурсі, що проводитиметься  в Австрії. Усі учасники конкурсу отримали вітальні листи від ректора КНУ імені Тараса Шевченка, академіка Леоніда Губерського.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх освітніх подій

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь
Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Ми в соцмережах
57 секунд зараз = доступ до документів постійно!

Зареєструйтеся —
і скачуйте все! 
 
Зразки та форми документів закладу освіти, інфографіку, рекомендації експертів...

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І скачаю потрібні файли!
Зареєструюся

До 28 лютого необхідно подати звіт про діяльність ЗДО.

Цього року звіт складають за новою формою.

Скачати нову форму звіту про діяльність ЗДО 
Експерт MCFR Освіта
Сергій Плахотнюк