Телефонуйте 0 800 212 012, якщо бажаєте передплатити. Усі дзвінки безплатні

Активуйте подарунковий доступ >

Педрада

Школяр представить Україну на Всесвітньому конкурсі для програмістів

  • 11 квітня 2013
  • 24

У всесвітньому фіналі конкурсу Microsoft Imagine Cup, який відбудеться 8—11 липня у Санкт-Петербурзі, Україну представлятиме наймолодший учасник заходу Андрій Коноваленко. Його проект під назвою Camtouch є аналогом мультимедійних пристроїв для закладів освіти.

16-річний школяр Андрій зі Стаханівської багатопрофільної гімназії № 15 (Луганська область) представить Україну на всесвітньому конкурсі для програмістів. Він розробив програмне забезпечення, за допомогою якого без додаткових витрат будь-яку поверхню можна перетворити на інтерактивну дошку.

Андрій зазначає, що його винахід буде корисним для освітніх закладів, адже використання цієї технології дозволить лише за 200 гривень отримати аналог мультимедійної дошки.

Наразі робота з зображенням на поверхні відбувається за допомогою лазерної указки. Але в подальшому юний винахідник планує вдосконалити програмне забезпечення і ввести взаємодію з екраном за допомогою дотику.

«Я вірю, що мій винахід — це доступний спосіб навчати учнів за допомогою сучасних технологій. Мені приємно, що школа, в якій я навчаюсь програмуванню, уже зацікавилась у використанні моєї програми у кожному класі», — коментує Андрій Коноваленко, творець проекту Camtouch.

Міжнародний фінал Imagine Cup відбудеться 8—11 липня у Санкт-Петербурзі. Крім представника України Андрія Коноваленко у заході візьмуть участь винахідники з понад 100 країн світу. На переможця чекає кубок конкурсу та грошова винагорода у розмірі 50 тис. $.

Нагадаємо, що минулого року лідерами Microsoft Imagine Cup було визнано українську команду QuadSquad з проектом EnableTalk. Українці презентували рукавички, що перетворюють рухи у звуки або текст за допомогою встановлених сенсорів і сонячних батарейок. Цей винахід став не тільки переможцем даного конкурсу, але й увійшов до списку найкращих винаходів 2012 року за версією Time.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх освітніх подій

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь
Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Ми в соцмережах
57 секунд зараз = доступ до документів постійно!

Зареєструйтеся —
і скачуйте все! 
 
Зразки та форми документів закладу освіти, інфографіку, рекомендації експертів...

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І скачаю потрібні файли!
Зареєструюся

До 28 лютого необхідно подати звіт про діяльність ЗДО.

Цього року звіт складають за новою формою.

Скачати нову форму звіту про діяльність ЗДО 
Експерт MCFR Освіта
Сергій Плахотнюк