Школярі з Прикарпаття стали учасниками «Артеківських діалогів»

10 квітня 2013
34
Середній бал: 5 із 5

На ІІ тематичну зміну «Артеківських діалогів» для оздоровлення направили 26 дітей-пільговиків з Прикарпаття. Це відбулося за підтримки Міністерства соціальної політики України та працівників департаменту освіти, науки, сім’ї, молоді та спорту Івано-Франківської обласної державної адміністрації.

На ІІ тематичну зміну «Артеківських діалогів», що триватиме до 29 квітня у Міжнародному дитячому центрі «Артек», приїхало 26 дітей-пільговиків з Прикарпаття.

Серед них  — діти з малозабезпечених та багатодітних сімей, сироти, обдаровані вихованці інтернатних навчальних закладів. Крім того, таку можливість отримали четверо переможців Всеукраїнського фестивалю технічної творчості «Орбіта-Артек» і троє переможців Всеукраїнського інтелектуального конкурсу для талановитих та обдарованих дітей «Шкільна аспірантура». На артеківців чекають насичена програма та різноманітні конкурси, присвячені Всесвітньому дню здоров’я та Всесвітньому дню авіації і космонавтики.

Нагадаємо, що з початку року в державні заклади цілорічної дії на території АР Крим та м. Одеси за сприяння Міністерства соціальної політики України на оздоровлення та відпочинок вже направлено 126 дітей з Івано-Франківщини.

logo