Звідки українська молодь інформацію черпає?

5 квітня 2013 862
Інститут Горшеніна провів всеукраїнське соціологічне дослідження «Сучасна молодь України». За його результатами 71,9% респондентів щодня отримує інформацію з інтернет-мережі.

З 1 до 20 березня 2013 опитано 2000 респондентів у віці 15–21 рік у містах з населенням більше ста тисяч людей, розташованих в усіх областях України та АР Крим.

Більшість української молоді (71,9%) користується інтернетом щодня.

Кожен п'ятий (19,3%) опитаний виходить в інтернет кілька разів на тиждень; 3,9% — декілька разів на місяць; 0,9% — епізодично, але не рідше одного разу на півріччя. Не користуються інтернетом 2,9% респондентів, а 1,1% — не змогли відповісти на це запитання.

Більшість молодих українців (72,3%) використовують інтернет як основного джерела інформації про події, які відбуваються в країні та світі.

Отримують інформацію за допомогою телебачення 58,2% опитаних, 21,7% — черпають її з живого спілкування, 12,4% — з друкованих ЗМІ, 5,8% — віддають перевагу радіо. Інші джерела інформації про події використовують 0,8% респондентів, а 2,2% — вагалися з відповіддю на це запитання.

До того ж для роботи та навчання використовують всесвітню мережу 58,7% опитаних. Спілкування в чатах, на форумах, у соціальних мережах обирають 47,6% молодих людей. Використовують інтернет для прослуховування музики, перегляду фільмів і читання книг 41,1% респонденів.

Показниками у вибірці були: вік, стать і тип населеного пункту, в якому проживає респондент. Похибка репрезентативності дослідження не перевищує +/-2,2%.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх освітніх подій

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Книжкова полиця

«Педагогічна рада в дошкільному навчальному закладі» від журналу «Практика управління дошкільним закладом»

Електронна книга «Одна голова добре, а педрада — ліпше»

для передплатників е-журналу «Практика управління дошкільним закладом»

Читати книгу© Цифрове видавництво MCFR, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу


  • Ми в соцмережах
×
Будьте в центрі освітянських подій!

Нічого зайвого. Лише те, що потрібно в роботі!

Новини, статті та інші ресурси порталу доступні зареєстрованим користувачам. Будь ласка, авторизуйтеся або зареєструйтеся.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль