Свіжий номер журналу «Практичний психолог: Школа» побачив світ

3 квітня 2013 29
Вийшов друком квітневий номер щомісячного спеціалізованого журналу «Практичний психолог: Школа». Тема номера — «Психологічна культура керівника школи».

Темою свіжого квітневого номера журналу «Практичний психолог: Школа» стала така важлива складова професійності керівника школи, як його психологічна культура.

Подбати про підвищення рівня психологічної культури — завдання, виконання якого потребує щоденних зусиль для формування позитивних особистісних налаштувань, позитивного мислення та поведінки за допомогою спеціально спрямованих процесів розвитку і саморозвитку. Тематична стаття квітневого номера допоможе реалізувати це завдання.

До того ж, це сприятиме поліпшенню соціально­психологічного клімату всього педагогічного колективу школи. Про те, як створити умови, що сприятимуть підвищенню професійної майстерності кожного працівника, продуктивності праці, вчасному та добросовісному виконанню кожним членом колективу своїх безпосередніх обов’язків, читайте в статті «Соціально­психологічний клімат педагогічного колективу».

Стаття «Правила організації і проведення приймання дітей до першого класу» стане у пригоді для забезпечення гармонійного переходу дитини з дошкільного навчального закладу до загальноосвітнього, від ролі «дошкільника» до ролі «школяра».

Усе це та багато іншої важливої, корисної та актуальної інформації дізнавайтеся зі сторінок щомісячного спеціалізованого журналу «Практичний психолог: Школа».Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх освітніх подій

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Книжкова полиця

«Педагогічна рада в дошкільному навчальному закладі» від журналу «Практика управління дошкільним закладом»

Електронна книга «Одна голова добре, а педрада — ліпше»

для передплатників е-журналу «Практика управління дошкільним закладом»

Читати книгу© Цифрове видавництво MCFR, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу


  • Ми в соцмережах
×
Будьте в центрі освітянських подій!

Нічого зайвого. Лише те, що потрібно в роботі!

Новини, статті та інші ресурси порталу доступні зареєстрованим користувачам. Будь ласка, авторизуйтеся або зареєструйтеся.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль