Телефонуйте 0 800 212 012, якщо бажаєте передплатити. Усі дзвінки безплатні

Активуйте подарунковий доступ >

Педрада

Компетентнісні засади змісту освіти в одинадцятирічній школі

  • 3 квітня 2013
  • 28

Це важливе й актуальне питання стало темою Всеукраїнської науково-практичної конференції, що проходила 28–29 березня на базі Печерської гімназії № 75 Печерського району міста Києва.

Це важливе й актуальне питання стало темою Всеукраїнської науково-практичної конференції, що проходила 28–29 березня на базі Печерської гімназії № 75 Печерського району міста Києва.

На конференції були обговорені актуальні проблеми поглиблення компетентнісного спрямування змісту освіти в контексті реалізації Державних стандартів початкової, базової і повної загальної середньої освіти.

Учасники детально розглянули аспекти впровадження компетентнісного навчання, проблеми, які виникають на шляху втілення державних стандартів освіти, а також поділилися досвідом і отримали поради від московських колег через встановлений «телеміст».

Участь у конференції взяли представники Адміністрації Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, Міністерства освіти і науки України, Київської міської державної адміністрації, Печерської районної в місті Києві державної адміністрації, провідні науковці Національної академії педагогічних наук України, керівники закладів освіти та педагоги України. Активно долучилися до фахової дискусії автори наукових праць, розробок, досліджень з питань компетентнісної освіти.

Конференцію відвідали і представники Видавничого дому МЦФЕР, зокрема, на пленарному засіданні побували керівник напряму «МЦФЕР:Освіта» Лариса Ільченко та головний редактор редакції електронних продуктів Вікторія Третяк, а в роботі секційних засідань взяла участь головний редактор журналу «Заступник директора школи» Вікторія Мусійченко. Видання напряму «МЦФЕР: Освіта» учасникам конференції було презентовано на виставці-продажі.

За результатами роботи конференції ухвалено рекомендації щодо підвищення якості освіти на основі компетентнісних засад освітньої галузі.

Приємною несподіванкою для учасників конференції став творчий подарунок від учнів Печерської гімназії № 75. Талановиті діти представили гостям імпрезу «Наші учні — компетентні та щасливі». 

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх освітніх подій

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь
Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Ми в соцмережах
Упс! Файл доступний лише для зареєстрованих користувачів!

57 секунд на реєстрацію
І Ви отримаєте доступ до:
форм та зразків
фахових статей
найсвіжіших новин галузі
нормативних документів

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І скачаю потрібні файли!
Зареєструюся
×
Будьте в центрі освітянських подій!

Нічого зайвого. Лише те, що потрібно в роботі!

Новини, статті та інші ресурси порталу доступні зареєстрованим користувачам. Будь ласка, авторизуйтеся або зареєструйтеся.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Читати далі

Саме час оформити наказ про організацію та ведення цивільного захисту.

Також варто знати, коли проводяться основні заходи з цивільного захисту в закладах освіти.

План заходів з цивільного захисту в освіті 2019 
Головний редактор
Сергій Плахотнюк