Компетентнісні засади змісту освіти в одинадцятирічній школі

3 квітня 2013
58
Середній бал: 5 із 5

Це важливе й актуальне питання стало темою Всеукраїнської науково-практичної конференції, що проходила 28–29 березня на базі Печерської гімназії № 75 Печерського району міста Києва.

Це важливе й актуальне питання стало темою Всеукраїнської науково-практичної конференції, що проходила 28–29 березня на базі Печерської гімназії № 75 Печерського району міста Києва.

На конференції були обговорені актуальні проблеми поглиблення компетентнісного спрямування змісту освіти в контексті реалізації Державних стандартів початкової, базової і повної загальної середньої освіти.

Учасники детально розглянули аспекти впровадження компетентнісного навчання, проблеми, які виникають на шляху втілення державних стандартів освіти, а також поділилися досвідом і отримали поради від московських колег через встановлений «телеміст».

Участь у конференції взяли представники Адміністрації Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, Міністерства освіти і науки України, Київської міської державної адміністрації, Печерської районної в місті Києві державної адміністрації, провідні науковці Національної академії педагогічних наук України, керівники закладів освіти та педагоги України. Активно долучилися до фахової дискусії автори наукових праць, розробок, досліджень з питань компетентнісної освіти.

Конференцію відвідали і представники Видавничого дому МЦФЕР, зокрема, на пленарному засіданні побували керівник напряму «МЦФЕР:Освіта» Лариса Ільченко та головний редактор редакції електронних продуктів Вікторія Третяк, а в роботі секційних засідань взяла участь головний редактор журналу «Заступник директора школи» Вікторія Мусійченко. Видання напряму «МЦФЕР: Освіта» учасникам конференції було презентовано на виставці-продажі.

За результатами роботи конференції ухвалено рекомендації щодо підвищення якості освіти на основі компетентнісних засад освітньої галузі.

Приємною несподіванкою для учасників конференції став творчий подарунок від учнів Печерської гімназії № 75. Талановиті діти представили гостям імпрезу «Наші учні — компетентні та щасливі». 

logo