2 квітня — Міжнародний день дитячої книги

2 квітня 2013
55
Середній бал: 5 із 5

Міжнародний день дитячої книги — свято, що відзначають щороку, починаючи з 1967 року, 2-го квітня — у день народження великого казкаря Ганса Крістіана Андерсена.

Міжнародний день дитячої книги — свято, встановлене за ініціативою та ухвалою Міжнародної ради дитячої книги. Ця дата відзначається щороку, починаючи з 1967 року, 2-го квітня — у день народження великого казкаря Ганса Крістіана Андерсена.

Цим підкреслюється надзвичайно важлива роль дитячої книги у формуванні духовного та інтелектуального обличчя нових поколінь.

Зазвичай на початку квітня в багатьох країнах проводять тиждень дитячої та юнацької книги, ранки, конкурси, виставки, конференції і фестивалі, присвячені найліпшим книгам світу. Усі програми яскраві, розважальні, такі, що запам’ятовуються.

Міжнародний день дитячої книги не оминає й малювання, оскільки барвисті, добрі малюнки давно стали невід'ємною частиною дитячих книг. Тому щороку до цього свята хтось із відомих художників пише своєрідний плакат на честь цього дня.

З нагоди святкування Міжнародного дня дитячої книги в Україні теж відбудуться культурно-освітні заходи для дітей та молоді. Зокрема, в Центральній дитячій бібліотеці міста Києва імені Т. Г. Шевченка відзначення розпочнеться 2 квітня об 11:00.

logo