Молоде покоління — за безпеку дорожнього руху

21 березня 2013 25
Під такою назвою серед дітей та молоді України проводитиметься конкурс із безпеки дорожнього руху. Цей масштабний захід пройде в рамках щорічних дитячих акцій, покликаних підвищити рівень безпеки дорожнього руху в нашій країні та запобігти дитячому дорожньо-транспортному травматизму.

Спільним наказом Міністерства освіти і науки України та Міністерства внутрішніх прав України затверджено проведення Всеукраїнського дитячого творчого конкурсу «Молоде покоління за безпеку дорожнього руху» за напрямом художньої творчості — малюнок або твори декоративно-прикладного мистецтва та фотографія.

Участь у конкурсі на добровільних засадах зможуть взяти учні дошкільних, загальноосвітніх, позашкільних навчальних закладів, шкіл-інтернатів, дитячих будинків віком від 5 до 17 років. Конкурс буде проводитися у три етапи, що відбуватимуться впродовж навчального року. Фінал заходу заплановано на травень.

Окрім того, у рамках акції з безпеки дорожнього руху пройде Всеукраїнська гра команд Клубу веселих та найкмітливіших юних інспекторів руху, участь у який візьмуть команди загальноосвітніх і позашкільних навчальних закладів.

Метою проведення КВН є навчання учнів віком від 9 до 16 років навичкам безпечної поведінки на дорозі та організація змістовного дозвілля школярів і молоді.

До проведення КВН також будуть залучені працівники регіональних підрозділів Державної автомобільної інспекції.

Строки, місце, умови та порядок проведення регіональних турів будуть визначатися регіональними управліннями освіти. Всеукраїнський фінал гри буде проводитися в серпні–вересні в Міжнародному дитячому центрі «Артек».Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх освітніх подій

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Книжкова полиця

«Педагогічна рада в дошкільному навчальному закладі» від журналу «Практика управління дошкільним закладом»

Електронна книга «Одна голова добре, а педрада — ліпше»

для передплатників е-журналу «Практика управління дошкільним закладом»

Читати книгу© Цифрове видавництво MCFR, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу


  • Ми в соцмережах
×
Будьте в центрі освітянських подій!

Нічого зайвого. Лише те, що потрібно в роботі!

Новини, статті та інші ресурси порталу доступні зареєстрованим користувачам. Будь ласка, авторизуйтеся або зареєструйтеся.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль