Відбулася зустріч медсестер столичного дошкілля з редакцією фахового журналу

18 березня 2013 35
У Київському університеті імені Бориса Грінченка відбулася зустріч редакції щомісячного спеціалізованого журналу «Медична сестра дошкільного закладу» з читачами. Цього дня фахівці медичної справи, які працюють у столичних дошкільних навчальних закладах, завершували двотижневий курс підвищення кваліфікації.

15 березня 2013 року, вже вдруге цьогоріч, у Київському університеті імені Бориса Грінченка відбулася зустріч редакції щомісячного спеціалізованого журналу «Медична сестра дошкільного закладу» з читачами. Цього дня фахівці медичної справи, які працюють у столичних дошкільних навчальних закладах, завершували двотижневий курс підвищення кваліфікації.

Головний редактор журналу Юлія Баранова, щиро привітавши присутніх з успішним фіналом навчання, поінформувала про видання, які пропонує освітянам Міжнародний центр фінансово-економічного розвитку — Україна. «Для вас, шановні колеги, функціонує портал освітян України «Педрада», щоденне відвідування якого дасть вам змогу тримати руку на пульсі всіх подій, новин і інновацій галузі», — акцентувала увагу Юлія Баранова. — «Долучайтеся до фахових дискусій і прямого спілкування з редакцією на форумі «Медики в освіті» та беріть участь в онлайн-зустрічах працівників дошкілля під час «Ранкової кави», діліться власним досвідом та ставте запитання експертам».

Неприховане зацікавлення аудиторії викликала презентація КОЗА-ДИСКа «Шаблони документів закладу освіти» та спеціалізованих журналів для працівників дошкільної освіти: «Практика управління дошкільним закладом», «Вихователь-методист дошкільного закладу», «Практичний психолог: дитячий садок» та «Музичний керівник».

Після свого виступу головний редактор щиро поцікавилася у медичних сестер: «Що саме викликає найбільші складнощі в роботі? Що вас турбує? Чим допомогти?». І аудиторія відгукнулася відвертою розмовою на болючі теми, серед яких документаційне переобтяження, проблемні моменти в організацій харчування дітей і соціально-економічна незахищеність цієї категорії працівників.

Медичні сестри дошкільних навчальних закладів Києва зацікавилися діяльністю Всеукраїнської громадської організації «Асоціація працівників дошкільної освіти», а також висловили щиру вдячність Видавничому дому МЦФЕР за перший і єдиний журнал «Медична сестра дошкільного закладу», який випускається саме для них і суттєво полегшує їхню складну й відповідальну роботу.

Усі учасники дуже задоволені зустріччю, адже такі заходи неодмінно надихають на подальші професійні та творчі звершення.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх освітніх подій

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Книжкова полиця

«Педагогічна рада в дошкільному навчальному закладі» від журналу «Практика управління дошкільним закладом»

Електронна книга «Одна голова добре, а педрада — ліпше»

для передплатників е-журналу «Практика управління дошкільним закладом»

Читати книгу© Цифрове видавництво MCFR, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу


  • Ми в соцмережах
×
Будьте в центрі освітянських подій!

Нічого зайвого. Лише те, що потрібно в роботі!

Новини, статті та інші ресурси порталу доступні зареєстрованим користувачам. Будь ласка, авторизуйтеся або зареєструйтеся.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль