Відбулося засідання Координаційної ради ВГО «Асоціація працівників дошкільної освіти»

5 березня 2013 23
На засіданні було окреслено шляхи подальшої співпраці між напрямом «МЦФЕР:Освіта» та членами ВГО «Асоціація працівників дошкільної освіти», досягнуто домовленостей про відвідування регіонів з метою проведення майстер-класів з актуальних питань для працівників дошкільної освіти, семінарів, надання авторських матеріалів для подальших публікацій.

28 лютого 2013 року відбулося перше у цьому році засідання Координаційної ради Всеукраїнської громадської організації «Асоціація працівників дошкільної освіти». Під час засідання було ухвалено план діяльності ВГО «Асоціація працівників дошкільної освіти» на 2013 рік, низку важливих рішень. Усі члени Координаційної ради мали змогу виступити з пропозиціями, поспілкуватися з працівниками Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України, отримати відповіді на запитання, які їх хвилюють.

Під час засідання Координаційної ради керівник напряму «МЦФЕР:Освіта» Лариса ІЛЬЧЕНКО презентувала всім присутнім продукти напряму, розповіла про оголошені виданнями конкурси, проте це скоріше був діалог між нею і присутніми — зал схвально реагував, не було жодного, хто б не знав і не використовував у роботі видання напряму «МЦФЕР:Освіта».

Під час засідання головні редактори напряму, зокрема Тетяна ГУРКОВСЬКА, Юлія БАРАНОВА, Тетяна ВОВК, Вікторія ТРЕТЯК, Наталія САВІНОВА, познайомилися з головами місцевих осередків ВГО «Асоціація працівників дошкільної освіти». Як результат — окреслено шляхи подальшої співпраці між напрямом «МЦФЕР:Освіта» та членами ВГО «Асоціація працівників дошкільної освіти». Було досягнуто домовленостей про відвідування регіонів з метою проведення майстер-класів з актуальних питань для працівників дошкільної освіти, семінарів, надання авторських матеріалів для подальших публікацій.

Головний редактор журналу «Вихователь-методист дошкільного закладу» Наталія САВІНОВА, яка є одним із засновників ВГО «Асоціація працівників дошкільної освіти», ознайомила присутніх з принципами формування та оформлення картотеки методичного кабінету. Вікторія ТРЕТЯК, головний редактор електронних видань напряму, провела невеличкий майстер-клас для голів місцевих осередків щодо реєстрації та використання можливостей порталу освітян України «Педрада». Всі, хто брав участь у цьому майстер-класі, лишилися задоволені, адже тепер упевнено можуть використовувати портал як майданчик для спілкування, як надійне джерело отримання необхідної професійної інформації.

Багато позитивних вражень учасники засідання отримали і від пішої екскурсії історичними місцями Києва. Програму екскурсії заздалегідь підготували головний редактор та редактор-експерт журналу «Музичний керівник» Тетяна ВОВК та Наталія ВИШИНСЬКА.

Головувала на засіданні Ніна ОМЕЛЬЯНЕНКО, головний редактор журналів «Практика управління закладом освіти» та «Практика управління дошкільним закладом», яка є одним із засновників і головою правління ВГО «Асоціація працівників дошкільної освіти».

Правління ВГО «Асоціація працівників дошкільної освіти» висловлює щиру вдячність за підтримку у проведенні засідання генеральному директору ТОВ «МЦФЕР — Україна» Артему ТЕПЛЯКОВУ, працівникам напряму «МЦФЕР:Освіта». Дякуємо всім, хто, незважаючи на високий темп роботи в редакції, приєднався до засідання Координаційної ради. Зокрема Сергію ПЛАХОТНЮКУ, який цілий день працював нашим репортером і зробив чудовий фотоматеріал для всіх членів ВГО «Асоціація працівників дошкільної освіти». Окремі слова вдячності — Олександру РУБАНУ, який незважаючи на обсяги роздаткового матеріалу, доставив його вчасно і в потрібне місце.

Така співпраця — результат взаємодовіри та взаємопідтримки. Сподіваємося, що так триватиме й надалі.

З повагою,

правління ВГО «Асоціація працівників дошкільної освіти» Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх освітніх подій

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Книжкова полиця

«Педагогічна рада в дошкільному навчальному закладі» від журналу «Практика управління дошкільним закладом»

Електронна книга «Одна голова добре, а педрада — ліпше»

для передплатників е-журналу «Практика управління дошкільним закладом»

Читати книгу© Цифрове видавництво MCFR, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу


  • Ми в соцмережах
×
Будьте в центрі освітянських подій!

Нічого зайвого. Лише те, що потрібно в роботі!

Новини, статті та інші ресурси порталу доступні зареєстрованим користувачам. Будь ласка, авторизуйтеся або зареєструйтеся.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль