Відбулася перша творча зустріч з учителями музичного мистецтва у Видавничому домі «МЦФЕР-Україна»

25 лютого 2013
35
Середній бал: 5 із 5

У стінах Видавничого дому МЦФЕР відбулася творча зустріч-засідання редакції журналу «Музичний керівник» із методичним об’єднанням учителів музичного мистецтва Києво-Святошинського району Київської області.

Під час засідання було обговорено низку актуальних питань щодо педагогічної діяльності учителів музичного мистецтва та їхніх професійних потреб; з’ясовано, які матеріали насамперед потрібні вчителям музичного мистецтва в їхньому фаховому журналі «Музичний керівник»; запропоновано творчу співпрацю з виданням. Головний редактор журналу «Музичний керівник» Тетяна ВОВК широко окреслила присутнім учителям музичного мистецтва рубрики і теми журналу, з якими вони можуть виступити як автори, а також юридичні питання щодо укладання актів та авторських договорів на гонорарній основі, питання щодо редакційної передплати.

Від імені головного редактора журналу «Музичний керівник» для всіх присутніх пролунали ще й пропозиції взяти участь у новому конкурі «АКАДЕМІЯ тітоньки МУЗИки», організованого журналом, а також в обговоренні на форумі Порталу освітян України у рубриці «Музична вітальня» різноманітних музичних тем, пов’язаних із професійною діяльністю вчителів музичного мистецтва.

Творча зустріч-засідання виявилася досить плідною: від присутніх на засіданні вчителів музичного мистецтва пролунало чимало корисних запитань та побажань; висловлено цікаві ідеї для співпраці; запропоновано власні творчі розробки та перспективи щодо подальшого розвитку журналу «Музичний керівник» у напрямі «Початкова школа».

Враховуючи, що зустріч учителів музичного мистецтва з редакцією журналу «Музичний керівник» відбулася вперше, є сподівання, що такі зустрічі-засідання з часом стануть доброю традицією. Адже мистецтво діалогу дає змогу знаходити цікаві й конструктивні рішення найрізноманітніших питань, об’єднує людей і сприяє творчому й професійному розвитку не лише самих педагогів, а й компанії, яка з великою любов’ю і відповідальністю створює для них фахові видання. Тому наш девіз: «Приєднуйтеся!». Разом творити не лише приємніше, а й цікавіше.

logo