У Харкові триває Міжнародна зимова школа з програмування

21 лютого 2013 14
Унікальним в організації навчання є раціональне використання високого інтелектуального потенціалу тренерського складу: щодня заняття проводять окремі лектори, що дозволяє учасникам отримувати найбільш корисну, актуальну і затребувану інформацію від кращих IT-фахівців України та зарубіжних країн.

У  Харківському національному університеті радіоелектроніки вшосте урочисто відкрито Міжнародну зимову школу з програмування, робота якої  триватиме до 25 лютого 2013 року.

Про це повідомила прес-служба МОНмолодьспорт.

Кількість учасників Зимової школи щороку невпинно зростає: 2013 року зареєструвалися 322 учасники та 70 тренерів, які у складі 113 команд представляють 60 вищих навчальних закладів України, Російської Федерації, Грузії, Республіки Казахстан, Республіки Білорусь, Республіки Болгарія.

З вітальним словом до учасників звернувся проректор з наукової роботи Харківського національного університету радіоелектроніки Микола Сліпченко. Він зазначив, що Зимова школа є унікальним заходом, мета якого ― підвищення професійного рівня молодих IT-фахівців, удосконалення знань щодо майстерності алгоритмізації та програмування.

Зазначалося, що програмою школи органічно поєднано теоретичну частину (лекційні заняття) та практичну підготовку (розв’язання алгоритмічних задач). Унікальним в організації навчання є раціональне використання високого інтелектуального потенціалу тренерського складу: щодня заняття проводять окремі лектори, що дозволяє учасникам отримувати найбільш корисну, актуальну і затребувану інформацію від кращих IT-фахівців України та зарубіжних країн. Високий рівень заходу досягається за рахунок вмілого і оптимального поєднання теорії та практики з наступним розбором рішення задач, які виявилися найбільш складними.

Проведення в Україні Зимової школи з програмування сприяє розвиткові міжнародних зв'язків у сфері науки та освіти та зростанню престижу України. На думку організаторів, важливим є підвищення якості освіти, адже участь висококваліфікованих викладацьких кадрів з різних країн забезпечує підготовку на рівні міжнародного формату ACM (Associationfor Computing Machinery). Так, Школа покликана не лише підвищити рівень молодих фахівців у сфері програмування, але й налагодити і підтримувати професійні зв'язки всередині міжнародної спільноти програмістів.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх освітніх подій

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Книжкова полиця

«Педагогічна рада в дошкільному навчальному закладі» від журналу «Практика управління дошкільним закладом»

Електронна книга «Одна голова добре, а педрада — ліпше»

для передплатників е-журналу «Практика управління дошкільним закладом»

Читати книгу© Цифрове видавництво MCFR, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу


  • Ми в соцмережах
Упс! Файл доступний лише для зареєстрованих користувачів!

57 секунд на реєстрацію
І Ви отримаєте доступ до:
форм та зразків
фахових статей
найсвіжіших новин галузі
нормативних документів

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
І користуйтеся матеріалами порталу «Педрада»!
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
×
Будьте в центрі освітянських подій!

Нічого зайвого. Лише те, що потрібно в роботі!

Новини, статті та інші ресурси порталу доступні зареєстрованим користувачам. Будь ласка, авторизуйтеся або зареєструйтеся.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль