Проект «Вчимося жити разом»: надання підтримки дітям з Донбасу

7 грудня 2015 26
МОН України та Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) в Україні у 2016 році впроваджуватимуть проект «Вчимося жити разом», спрямований на надання психологічної і соціальної підтримки дітям з Донбасу

Днями у столиці  відбувся семінар з питань впровадження у 2016 році у Донецькій, Луганській, Харківській, Дніпропетровській та Запорізькій областях проекту  «Вчимося жити разом» (далі — Проект).  Проект спрямований на надання психологічної і соціальної підтримки дітям, які постраждали внаслідок конфлікту в Україні.

Участь у семінарі  взяли   представники департаменту загальної середньої та дошкільної освіти МОН України, департаментів освіти і науки обласних державних адміністрацій, обласних інститутів післядипломної педагогічної освіти східних областей.  

Проект впроваджуватимуть у межах ініціативи Європейського Союзу (далі — ЄС) «Діти Миру» спільними зусиллями МОН України та Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні.

У межах Проекту громадська організація «Дитячий фонд «Здоров’я через освіту» здійснюватиме діяльність направлену на формування у  дітей дошкільного віку і школярів життєвих навичок, що сприятимуть позитивній адаптації. Наданням психологічної допомоги дітям займатиметься Національний Університет «Києво-Могилянська Академія».

Запланована також підготовка за відповідними програмами понад 3 000 вчителів з основ здоров’я та ще стільки ж психологів, соціальних педагогів, волонтерів.

Довідково

Ініціатива ЄС «Діти миру» надає підтримку сектору освіти.  З 2012 року, коли ця ініціатива була започаткована, щорічно надаються кошти на гуманітарні проекти для дітей у зонах конфлікту.

Наразі ЄС виділив 23 млн. євро.  До кінця 2015 року більш ніж 1,5 млн. дітей у 26 країнах отримують допомогу. Ваша персональна добірка.

  Підписка на новини

  Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх освітніх подій

  Освітні заходи

  Освітні заходи

  Перевірте свої знання та здобудьте нові

  Взяти участь

  Інтернет-магазин

  Самое выгодное предложение

  Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

  Живе спілкування з редакцією
  Скачати листівки

  Книжкова полиця

  «Педагогічна рада в дошкільному навчальному закладі» від журналу «Практика управління дошкільним закладом»

  Електронна книга «Одна голова добре, а педрада — ліпше»

  для передплатників е-журналу «Практика управління дошкільним закладом»

  Читати книгу  © Цифрове видавництво MCFR, 2017. Усі права захищено

  Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу

  
  • Ми в соцмережах