Телефонуйте 0 800 212 012, якщо бажаєте передплатити. Усі дзвінки безплатні

Активуйте подарунковий доступ >

Педрада

Незабаром зростуть вимоги до кваліфікованих працівників

  • 20 лютого 2013
  • 19

97% респондентів постійно вдосконалюють свої професійні вміння та навички, 69% ― проходили курси професійного розвитку. Проте, за результатами дослідження, недостатньо уваги приділяється мотивації студентів.

Британською Радою в Україні проведено семінар для вчителів викладачів англійської мови, у якому взяли участь майже 400 учасників з різних областей України.

Про це повідомили у прес-службі МОНмолодьспорт.

Захід організовано з метою ознайомлення вчителів англійської мови, викладачів професійно-технічних навчальних закладів, коледжів та вищих навчальних закладів з результатами моніторингового дослідження, а також обміну досвідом і думками щодо підготовки педагогів.

До вчителів та викладачів звернувся директор Британської Ради в Україні Мартін Даул, який наголосив на широкому використанні англійської мови, зокрема й у промисловості. За його словами, про це свідчать результати дослідження, проведеного серед українських роботодавців у сфері туризму, ІТ-технологій, енергетики, металургії, цифрової журналістики. Розповідаючи про перспективи, Мартін Даул зазначив, що найближчим часом зростатимуть вимоги до кваліфікованих працівників, насамперед щодо знання англійської мови.

Представники Британської Ради в Україні розповіли про результати дослідження, проведеного серед викладачів англійської мови коледжів, професійно-технічних навчальних закладів та вищих навчальних закладів. Метою став аналіз якості освіти в навчальних закладах, які готують спеціалістів у сфері туризму, ІТ-технологій, енергетики, металургії, а також цифрової журналістики. Зокрема, вивчалися рівень знань учителів та викладачів, визначалися відповідні стандарти, розглядалися методологічні аспекти викладання тощо. Під час анкетування увага акцентувалася на підготовці вчителів до викладання професійної англійської мови та використання ІКТ під час занять.

Так, за результатами дослідження, значна роль має приділятися професійному зростанню викладачів. Оптимістичним, на думку експертів, є те, що 97% респондентів постійно вдосконалюють свої професійні вміння та навички, 69% ― проходили курси професійного розвитку. Проте, за результатами дослідження, недостатньо уваги приділяється мотивації студентів.

Обговорюючи результати дослідження, учасники дійшли висновку щодо важливості та необхідності планування професійного зростання для кожного викладача, зміни парадигми професійної освіти щодо викладання та підготовки майбутніх викладачів англійської мови.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх освітніх подій

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь
Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Ми в соцмережах
Упс! Файл доступний лише для зареєстрованих користувачів!

57 секунд на реєстрацію
І Ви отримаєте доступ до:
форм та зразків
фахових статей
найсвіжіших новин галузі
нормативних документів

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І скачаю потрібні файли!
Зареєструюся
×
Будьте в центрі освітянських подій!

Нічого зайвого. Лише те, що потрібно в роботі!

Новини, статті та інші ресурси порталу доступні зареєстрованим користувачам. Будь ласка, авторизуйтеся або зареєструйтеся.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Читати далі

Саме час оформити наказ про організацію та ведення цивільного захисту.

Також варто знати, коли проводяться основні заходи з цивільного захисту в закладах освіти.

План заходів з цивільного захисту в освіті 2019 
Головний редактор
Сергій Плахотнюк